Így is ismerheted: Az Első Magyar Cigányvendéglő

07.01-08.31.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Kira Vendéglő Békés vélemények

Kiváló 2024. március 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételeket készített a Géza a kisfiam szülinapjára.Nagyön köszönjük Neki!Személyzet is nagyon kedves volt.Csak ajánlani tudom őket!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. augusztus 19.barátokkal járt itt
Gyulai strandon kifogástalan kiszolgálással és nagyon finom ételekkel csábítottak minket. Tényleg! Nagyon elégedettek voltunk.
Ezek után mindenképpen ki akartuk próbálni a fix éttermüket.
Ha most azt írom, inkább maradtunk volna a gyulai időszakos kajálda mellett, mindent elmondtam.
Gyenge 2022. április 28.családjával járt itt
Véleményem szerint ennek a helynek nagyobb a lángja mint a füstje! A szlogenjük :
Cigányos vendégszeretet. Ami véleményem szerint pocsék ! Ha ez a vendégszeretet akkor nem nevezhető sem étteremnek , sem vendégszeretet,
A mosdóban nem tudtam kezet mosni, a kiszolgálás abból áll kihozzák az italod, majd egy kosár kenyeret és kommunikáció talán ennyi is volt.
2019. május 21.barátokkal járt itt
Immáron 8 éve, hogy megnyitott Békés kisvárosában egy családi házból kialakított kocsma helyén a Kíra Vendéglő. Nem titkolják, sőt büszkén hirdeti úgy az éttermet az alapító házaspár, hogy ez az ország első cigány vendéglője. A névválasztás is "családon belül marad", a tulajdonosok kislányát is így hívják.
Kira Vendéglő Békés - BelsőKira Vendéglő Békés - Étel/italKira Vendéglő Békés - Étel/ital
Kiváló 2019. május 4.családjával járt itt
Gyulan jartunk a varfurdobe ahol nem regen nyilt meg az orszag elso ciganyvendegloje mi Nagyvaradrol erkeztunk es az ido sem volt valami remek a tulajdonos meg is kinyitott megerte kedves kiszolgalas nagyon finom etelek boseges adag alig birtuk meg enni koszonjuk maskor is jovunk es ahogy igertuk viszuk a jo hiret Nagyvaradra kell ennel jobb reklam
Kira Vendéglő Békés - Külső kép
Kiváló 2018. február 25.a párjával járt itt
Kedves vendégszerető tulajdonos és munkatársai minden vendég fontos számukra. Az ételek nagyon finomak.
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Békésen jár, hogy térjen be egy finom étel elfogyasztására.
Maga az étterem nem túl nagy ajánlott ha biztosra akarsz menni foglalj asztalt.
Amikor mi voltunk ugyan 2 párnak sikerült foglalás nélkül is asztalhoz jutni, de várniuk kellett.