Fenyves Hotel étterme Békéscsaba

09.01-11.30.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Fenyves Hotel étterme Békéscsaba vélemények

Kiváló 2018. március 25.gyerekekkel járt itt
Férjem születésnapját szerveztem meg titokban, ahova a bővebb család tagjai is meghivást kaptak. Egy külön terem állt rendelkezésünkre, ahol kényelmesen elfértünk. Voltak kisgyerekek is, akiknek volt tér. Leves és sültes tálat kértem. A leves nagyon finom volt, olyan házias. Isteni volt, mindenki csak dicsérte.
Fenyves Hotel étterme Békéscsaba - Egyéb
Átlagos 2015. október 26.a párjával járt itt
A házassági évfordulónkat egy vacsorával ünnepeltük meg. Mivel közel van az étterem a lakóhelyünkhöz, nem haboztunk, minek messzebbre menni. / Ráadásul zuhogott az eső/ Az étterembe belépve rögtön ott termett egy fiatal pincér aki hellyel kinált bennünket.
Fenyves Hotel étterme Békéscsaba - Egyéb
Kiváló 2014. július 17. járt itt
Azért írtam, hogy nincs jobb választás, mert itt minden együtt van ahhoz, hogy az ember jól érezze magát. Fantasztikus erdei környezet, majdnem hegyi levegő, madárcsicsergés. Az étterem ízlésesen berendezett és tiszta! A kisebbik étteremrész kifejezetten elegáns, ugyanakkor elhelyezkedése miatt meghitt hangulatú (az erdő karnyújtásnyira van csupán).
Kiváló 2014. július 4.családjával járt itt
Számomra a legfontosabb, hogy nagy a tisztaság. A kiszolgálás, kedves, gyors és figyelmes! Mi általában családi ünnepségeken vesszük igénybe az étterem szolgáltatásait. Bármire nyitottak, az egyéni kéréseket próbálják teljesíteni. Az ételek minőségével és mennyiségével még soha nem volt problémánk.
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Mi nagyon megvoltunk elégedve. Nem tul drága de nagyon tiszta hely. Bárhova mentünk pedáns rend és tisztaság fogadott bennünket. Amit szerettünk volna fogyasztani az mind fellelhető volt az étlapon. Gyors, pontos, kedves a kiszolgálás. Az ételek minősége kifogástalan vot. A családi tálat fogyasztottuk ami két felnőt és két gyerkőcnek van feltüntettve az étlapon. Mi négyen, de felnőttek fogyasztottuk és teljesen jólaktunk vele.
Fenyves Hotel étterme Békéscsaba a térképen
5600 Békéscsaba1701 hrsz.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • gyerekmenü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V