Halcentrum Vendéglő Békéscsaba

Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Halcentrum Vendéglő Békéscsaba vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 17.egyedül járt itt
A konyhából kihallatszó üvöltések élvezhetetlenné teszik az ott töltött időt. Akik ott töltik gyakorlati idejüket minősíthetetlen hangnemben beszélnek velük. A tulajdonost nem igazán zavarja, hogy mindenki őt hallgatja. Ez inkább kupleráj mint sem étterem. Nem értem ezt hogy engedheti meg magának egy tulajdonos.
Szörnyű 2019. december 5.egyedül járt itt
Rendeltem már többször innen, de valószínűleg ez volt az utolsó. Túl sűrűn nem választom ezt a helyet, de amikor innen rendelek, akkor mindig ugyanazt választom, kivéve most. A mai ebédnek marhapörköltet választottam tarhonyával. Sajnos eléggé mellé nyúltam. Már ránézésre is fura volt, bánom is, hogy nem vittem vissza személyesen.
Kiváló 2018. március 28.gyerekekkel járt itt
Elszörnyedve olvastam az eddigi értékeléseket. Évek óta oda járunk a gyerekeimmel. Maximálisan meg vagyunk elégedve az étteremmel. Van kisebb helység is ahol teljesen családias a légkör. Bőséges az adag és van miből választani. Az ebéd mellé /(ingyen) valóban jár a víz illetve szódavíz korlátlanul gépből/A hely tiszta és kultúrált.
2016. október 11., kollégákkal járt itt
Az imént olvastam néhány negatív kritikát a helyről! Nos énezek közül én csupán azt tapasztaltam korábban, hogy a tulaj a vendégek előtt üvöltötte le a pincér tanonc fejét valamilyen bagatel hibáért! (Bár gondolom ez máshol is előfordulhat.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. október 7.egyedül járt itt
A városban köztudomású, hogy a létező legutolsó minőségű alapanyagokból vásárolnak. [moderálva - a szerk. ] És akkor nagyon enyhén fogalmaztam. Többször előfordult velem is, hogy több napos, kiszáradt, ehetetlen, büdös ételt kaptam. Ezek után fogalmam sincs se nekem, se több embertársamnak a környezetemben, hogy hogy a fenébe működik még mindig ez a hely.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Sajnos elkövettük azt a hibát, hogy a városban járva beültünk ebbe a vendéglőbe, bár már a legelején intő jel volt, hogy a bejáratnál lévő üvegablak mögé helyezett étlap csak úgy tessék-lássék módon volt begyömöszölve, de ekkor még nem gondoltam, hogy ez a kis igénytelenül begyűrt papírdarab valójában az egész hely minőségét szimbolizálja.
Gyenge 2016. július 31.családjával járt itt
Kezdetben sokat jártunk ebbe az étterembe. Ami vitathatatlan érdeme a helynek, hogy óriási a választék menüs ételek közül, itt valóban mindenki megtalálja azt a fajta étket, amit szeretne. Korábban azért szakítottunk először a hellyel, mert előfordult egy vasárnapi ebédnél, hogy nagy adagot adtak, amit nem bírtunk megenni és megkértük a pincért, hogy csomagolja be nekünk.
Kiváló 2016. június 21.barátokkal járt itt
Szeretek ide járni ebédelni,akár egyedül,akár barátokkal-szeretem hogy kedvenc ételem a halászlé minden nap van,ezenkivül nagy választék mindenféle ételből,udvarias kiszolgálás,jó árak.hazavinni lehet amit nem tudok megenni,ételesben is hazalehet vinni külön menüt,jo helyen van,a város szívében.
Szörnyű 2016. január 13.gyerekekkel járt itt
Több napos étel kiadása amely sokszor romlott , ordítozás mindennap bent a konyhán. Teljesen szervezetlen. Csoda, hogy van mindennap vendég. A feszült hangulatot nap mint nap éreztetik. Bent a konyhán belenyúlnak, belenyalnak a levesbe, úgy nézik meg, hogy milyen a hőmérséklete, ezt sokszor az ablak előtt előttünk tették meg. Zsíros, mocskos tálcán lökték oda az ételt.
Szörnyű 2014. július 4., kollégákkal járt itt
házhoz szállításnál történt, sajnos többször: ehetetlen, savanyú, illatra is érezhetően romlott ételt kaptam/kaptunk. Munkahelyre rendeltünk rendszeresen 5-6-7 kollégával. A második említett eset után, soha többet, nagy ívben kerüljük!