Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba

Kisvendéglő a Hargitához BékéscsabaKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba
Kisvendéglő a Hargitához BékéscsabaKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba bemutatkozása

Néhány bemutatkozó mondat…
1991 óta foglalkozik családunk vendéglátással. Előbb sörözőt, vagy hétköznapiasan mondva "kocsmát" vezettünk. Csak 1997-ben alakítottunk ki melegkonyhát, amit két évre bérbe adtunk. Miután visszakerült hozzánk az üzlet, egy új arculatot adva 1999 őszén nyitottuk újra.

Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.29-ig
Arcanum Hotel Békéscsaba
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2023. május 15. járt itt
Békéscsaba Jamina városrészében található ez az étterem a Tavasz utcában. Népies tárgyakkal gazdagon díszített, több helységből álló étterem. A jó idő miatt sokan voltak a kerthelységben, de mi belül foglaltunk helyet, hogy gyönyörködhessünk e tárgyakban, amíg elkészült az ételünk. Most nem menüt ettünk, hanem étlapról választottunk.
Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Egyéb
Átlagos 2022. április 24.gyerekekkel járt itt
Udvarias kiszolgálás. Nagy adag ételek. A leves kiváló. A többi étel, amit rendeltünk jóízű volt. A két-három napos kenyérmaradék-darabkák felszolgálását nem tudom igazából megérteni. Sajnálom, hogy nem fényképeztem le. Az étterem berendezése jó hangulatot, kellemes időtöltést biztosít.
Kiváló 2022. március 25.a párjával járt itt
Szeged felé utaztunk amikor nagyon éhesek lettünk. Rákerestem az útba eső éttermekre és az ott olvasott értékelés alapján bementünk.
Békéscsabán egy kis utcában egy paraszt házban.
Le ültünk a kertben egy asztalhoz, és csodálatos ételeket ettünk. Tökéletes kikapcsolódást kaptunk.
Kiváló 2020. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Új autónkért érkeztünk 200 km távolságból Békéscsabára, ahol az ebédhez kerestünk éttermet. Az ittjartam. hu oldalon kerestem megfelelő helyet, és mivel nem akartam sok időt tölteni a válogatással, az első szembe jövőt választottuk. ÉLetem egyik legjobb döntése volt - köszönet ezért a sok véleményírónak, akik itt a legjobbnak ítélték ezt a helyet.
Kiváló 2020. augusztus 5.barátokkal járt itt
Tavaly októberben egy veterán verseny kapcsán ültünk be ebbe a hangulatos kisvendéglőbe édesapámmal és a versenybírókkal. Édesapám már régóta jár ide ebédelni/vacsorázni és nekem se ez volt az első és remélhetőleg nem is az utolsó alkalom, amikor itt ehettem. Az ételek igazán ízletesek és háziasak voltak, meghintve az erdélyi vadon csodájával.
Kiváló 2019. szeptember 1.a párjával járt itt
Számunkra tökéletes hely, kiváló választék és ételminőség. Változatosságra törekvő étlap, hagyomanyörzéssel vegyítve. A felszolgálók jókedélyűsége, szakértelme, tükrözi az étterem konyhályában működő szakmaiságot. B. Megyében a legjobb étterem, a legjobb választás.
Kiváló 2019. május 6.gyerekekkel járt itt
Mivel Aradhoz legközelebb eső anyaországi városok Gyula és Békéscsaba, ide gyakrabban jutunk el, mint mondjuk Egerbe. S e két városban igazán jó hely három van: a Patrióta, a Hargita és a Veszely csárda. A Hargitába idén is elmentünk, ezúttal is öten, csak a felállás volt más, mint tavaly.
Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/ital
Kiváló 2019. április 18.a párjával járt itt
Békéscsabán töltöttünk néhány napot! . Sajnos a városban nem volt egy valamire való étterem. Kedvencünk a csülök, nem találtunk. Egyik taxis úriembernek morgolódtunk, hogy nincs a városban sehol csülök. Ő ajánlotta a Kisvendéglőt, a Jamina városrészben. Gyönyörű étterembe tértünk be, nagyon finom ételekre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 2., kollégákkal járt itt
A munkámmal kapcsolatban sokat utazok,így elég sok helyen meg szoktam fordulni. Egyik este a kollégákkal érkeztünk a kisvendéglőbe vacsorázni. Nagyon kellemes hely,hangulatos,már ha belép az ember akkor érzi a családias légkört. Kiváló kiszolgálással kápráztattak el minket,és finom ételekkel. Mindenkinek tudom ajánlani,hogy térjen be,ha arra jár!
Kiváló 2018. október 11.családjával járt itt
Ismét Gyulára tartunk,nem kérdés,hogy a Hargitában történő ebéd kötelező program. A csapat harmadik tagja is velünk van ezuttal. Na,éppen azért(is). Óvatosságból még otthonról asztalt foglalok,várnak is bennünket,nincs tömeg,igaz munkanap van. Érkezés 12,35-kor. A pincérhölgy a szárnyai alá vesz bennünket,s tudatos vendégmenedzselést végez.
Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső kép
Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba a térképen
5600 BékéscsabaTavasz u. 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • kemencés ételek csoportoknak, borbemutatók, degusztációs menük csoportoknak
H-V
magyar, erdélyi, hagyományos, megújuló magyar konyha
hagyományos magyar fogások
Zene