Stones Pizzéria Békéscsaba

07.01-08.31.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Stones Pizzéria Békéscsaba vélemények

Kiváló 2023. május 15. járt itt
Sok jót hallottam erről az étteremről, ami nem csak pizzéria, ezért most ide tértünk be egy ebédre.
Meg is lepődtem, milyen tágas, szépen terített asztalok és sok pincér fogadott. Két féle menüt választottunk, finom volt, az árával is elégedettek voltunk. A mellékhelység is nagyon kultúrált volt. Még visszatérünk.
Stones Pizzéria Békéscsaba - EgyébStones Pizzéria Békéscsaba - EgyébStones Pizzéria Békéscsaba - EgyébStones Pizzéria Békéscsaba - EgyébStones Pizzéria Békéscsaba - EgyébStones Pizzéria Békéscsaba - EgyébStones Pizzéria Békéscsaba - EgyébStones Pizzéria Békéscsaba - EgyébStones Pizzéria Békéscsaba - EgyébStones Pizzéria Békéscsaba - EgyébStones Pizzéria Békéscsaba - Egyéb
Kiváló 2022. március 23.a párjával járt itt
Nagyon szép hely,modern-kultúrált környezet,tisztaság van. Választékos étlap ,finomak az ételek,kedvencem a gyros tál. Nem kell sokat várni.Kedvesek a pincérek
Szörnyű 2021. július 1.gyerekekkel járt itt
A virus helyzet miatt igazán egy ekkora elismert jó etterem akkor ne 5db asztalt rakjanak ki teraszal ahova nem lehet le ulni mert alandoan mindennap le vannak foglalva vagy epp valakik ott ulnek 1 pohar sorel 2 3 orat mas meg mar 2 honapja nem tud le ulni egy jot enni vegre borzasztoooo nem ajalom igy egyaltalan vagy pedig engedjek meg h bent le ulhesek a kisfiamal
Gyenge 2020. március 5.gyerekekkel járt itt
Aztalt akartam foglalni náluk azért mentem be A z étterem szuper minden téren de a felszolgáló személyzet egy beképzelt öntelt paraszt csapat. Végig mértek szemmel és sugdolózni keztek elöttem . Kivéve egy fiatal szőke csaj na ő elötte le a kalappal kedves udvarias kézséges. én egy gyorséteremben dolgozom . nálunk az ilyenek repűlnek mint a huzat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. december 21.gyerekekkel járt itt
Igen, ahogy a címben írtam, mi előre megfontolt szándékkal mentünk a Stones-ba ebédelni, kisebb, nagyobb unokáinkkal. Már máskor is jártunk itt, kellemes emlékeket őriztünk a helyről, így nem volt kérdés, hogy hova menjünk. Asztalt foglaltunk, mert azt tapasztaltuk, hogy mindig sokan vannak az étteremben.
Kiváló 2019. december 8.a párjával járt itt
A gyulai busz indulására várnunk kellett ezért kerestünk egy helyet, ahol megebédelhetünk. Szerencsére ez a pizzázó nagyon közel van mind a vonat, mind a busz pályaudvarhoz. Menüt is ajánlottak, ami nagyon jó áron és nagy adag volt. Az étteremben hangulatos boxok és szépen feldiszített nagyobb társaságoknak való asztalok vannak. A kiszolgálás gyors volt.
Stones Pizzéria Békéscsaba - BelsőStones Pizzéria Békéscsaba - Étel/italStones Pizzéria Békéscsaba - Étel/italStones Pizzéria Békéscsaba - Belső
Kiváló 2018. augusztus 31.családjával járt itt
A lányom és társa meghívására egy májusi kedd este vacsoráztunk az étteremben utoljára. Szeretjük ezt a helyet, többször ünnepeltünk itt családi eseményeket. Kint ültünk le, de tudjuk, hogy a benti helyiség is nagyon hangulatos. Szellős, kellemes időjárás, kedves pincér, tartalmas étlap fogadott bennünket.
Kiváló 2018. július 17.egyedül járt itt
Főiskolásként van, hogy nincs idő arra, hogy főzőcskézzek, miután este végeztem a suliban. Ha rendelek pizzát, csak ők jöhetnek szóba. Az átlag idő, amit megadnak a pizza elkészülését és kézbesítését illetően, mindig betartják. Sőt, volt hogy idő előtt érkezett meg. Finom a pizzájuk. Kedvesek az ott dolgozók, a futárok is.
Szörnyű 2018. június 7.családjával járt itt
11 fős asztalt foglaltam,tehat nem erhette meglepetes a szemelyzetet. Elfogadhatatlannak tartom hogy a bent ulo vendegeknel fontosabb a pizza kiszallitas. Nem ertjuk azt hogy 1 oraja rendeltuk meg az eteleket es sehol semmi az utcarol meg jonnek be az emberek es viszik el a pizzat. Elgondolkozhatna a vezetoseg,hogy mennyit vallal. . . .
Szörnyű 2018. január 4.egyedül járt itt
Kétórás kiszállítás után a pizzát lefelejtették, ami az ebédem lett volna. Ezután, hogyan bízhatok bennük? Eddig többször is rendeltem tőlük, de mikor az ember ebédelne, igazán rosszul esik az ilyen hiba. Mikor a városban ilyen nagy a konkurencia, akkor szerintem jobban oda kellene figyelni, hogy az ügyfelek elégedettek legyenek.
Stones Pizzéria Békéscsaba a térképen
5600 BékéscsabaAndrássy út 71-73.
06 66 453029
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • szabadtéri
H-CS
P-Szo