Hotel Fiume Békéscsaba ★★★

Hotel Fiume Békéscsaba
Hotel Fiume BékéscsabaHotel Fiume Békéscsaba
Hotel Fiume BékéscsabaHotel Fiume Békéscsaba

Hotel Fiume Békéscsaba bemutatkozása

Frekventált helyen, a város szívében található a Fiume Hotel, városközponti jellege miatt a legkedveltebb szálláshely a Békéscsabára és környékére látogatók körében.
Ami a szobakapacitást illeti, szállodánk 39 szobás, melyből 5 db 3 ágyas, 14 db 1 ágyas ( 8 db economy; 6 db standard ) és 20 db 2 ágyas.

Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.29-ig
Arcanum Hotel Békéscsaba
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Hotel Fiume Békéscsaba vélemények

2022. március 26.a párjával járt itt
A szálloda központi elhelyezkedésű, bázispontként funkcionálva minden látnivaló, felkeresésre érdemes hely könnyen megközelíthető innen, ugyanakkor mégis csendes, nyugodt helyen található. Közelben van a gyógyfürdő, több étterem és bevásárlóhely, a Munkácsy múzeum, valamint a kolbászudvar.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2019. március 17.a párjával járt itt
A szálló a város sétáló utcájában található. A századelő hangulatát árasztja. A szóbák tágasak de most csak hősugárzós fűtés volt bennük. A konektorok száma sem volt elegendő és poziciójuk is rossz.( az éjeliszekrényeknél egy sincs) . A zuhany rózsája kb Ferenc József idején volt cserélve de azért használható.
Hotel Fiume Békéscsaba - SzobákHotel Fiume Békéscsaba - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 2.kollégákkal járt itt
Kollégákkal tavaly ősszel Békéscsabára kellett utaznunk,és két éjszakát el töltöttünk ebben a szállodában. Békéscsaba szívében található,nagyon kellemes a szállás,kiváló a személyzet,és a konyhán igazán háziasan főznek. Tudom mindenkinek ajánlani,ha kellemes körülmények közt szeretne eltölteni pár napot. Reggeli is kiváló volt,és a szállodához illő stílusú!
Kiváló 2018. szeptember 5.egyedül járt itt
Kiemelkedően jó helyen, a város szívében, a színház közelében helyezkedik el ez a valószínűleg nemrég felújított szálloda. Az egyágyas szoba tágas, a meleget a légkondi segít csökkenteni. A személyzet segítőkész. A szállodából kilépve a város legszebb terén találjuk magunkat, minden könnyen elérhető. Megint megyek. . .
Hotel Fiume Békéscsaba - SzobákHotel Fiume Békéscsaba - Szobák
Kiváló 2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Ha valaki szeretne finomat enni, jó kiszolgálással találkozni bátan látogasson el ide.
Itt töltöttem a feleségemmel 1 hetet, csabán több étterembe is megfordultunk, de mindközül itt ettük a legjobbakat. Azóta és elöte is voltunk több magyar nagyvárosba, de eddig ez volt a legjob szálló.
Csak ajánlani tudom!