Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba ★★★

Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba
Panoráma Étterem és Hotel BékéscsabaPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba
Panoráma Étterem és Hotel BékéscsabaPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba

A Panoráma Étterem és Hotel legnépszerűbb csomagjai

Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelivel (1 éjtől)
Napi árak reggelivel (1 éjtől)
2025.02.01-ig
Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
Agod Apartman Gyula - Legjobb ár
2025.01.07-ig
Agod Apartman Gyula

Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
2023. február 16. járt itt
A felújítás alatt lévő benzinkút mögött találtuk a hotelt. Nagy sötétség fogadott, körbejártuk az épületet, amíg végre megtaláltuk az étterem bejáratát, egyben a recepciót. Sajnos az épület benzinkút felöli oldalán kaptunk szobát, ahol az ott parkoló kamionok elég hangosak voltak éjszaka. A szoba megfelelő volt, még képek is voltak a falon.
Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - Egyéb
2019. április 28.gyerekekkel járt itt
Egy lagzi alkalmával jártunk a hotelben. 2 éjszakát szálltunk meg. Az ételek nagyon finomak! Délben menüt ettünk az étlapról - bőséges adagot kaptunk és az is nagyon finom volt. A személyzet tökéletes! Minden kívánságunkat teljesitették! A szobák kényelmesek, átlagosak. Kis gyerekkel, nagy gyerekkel, kutyával voltunk - mindenki nagyon jól érezte magát.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 9.a párjával járt itt
Szeptember elején esküvőre voltunk hivatalosak Békéscsabára, így egy éjszakára mindenképpen szerettünk volna szállást foglalni a városban. Interneten keresgéltünk, és több szálláshelynek is írtam ajánlatkérő levelet. Volt olyan, ahol nem lehetett egy éjszakára foglalni, volt, ahol nem volt hely, de olyan is akadt, ahol nem tudták biztosítani a korai érkezés és a késői távozás lehetőségét.
Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - SzobákPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - SzobákPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - SzobákPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - SzobákPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - SzobákPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - EgyébPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - VendéglátásPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - VendéglátásPanoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - Vendéglátás
Gyenge 2015. július 16.egyedül járt itt
Óriási csalódás! 2015. július elején voltam itt két éjszakát. Interneten válogattam a békéscsabai szállások közt, a wellness miatt választottam ezt a helyet. Érkezéskor nem tudtam, hol kellene bemenni, a hátsó ajtó a parkolónál zárva volt, csengettem, nem jött senki. Végül az éttermen keresztül találtam be, a pincérek "vitték" a szállót is.
Átlagos 2013. december 30.kollégákkal járt itt
Kicsit kavarogtunk mire megtaláltuk a szállodát, de azért ez a mi hibánk is volt. Szobák nagyok, (főleg az apartman) szépek és ízlésesen berendezett. Tiszta a hőmérséklet kellemes 23-24c, igaz a külső hőmérséklet sem mutatott mínusz fokokat. A szálloda *** és ezt a szolgáltatást néha felül is múlja gondolok itt a szobákra és a házias ételekre.
2013. július 15.a párjával járt itt
Üdv.! Én és a párom 3nap/2éjszakát voltunk ott. Mindennel meg voltunk elégedve kivéve, hogy a hotel egy benzinkút háta mögött van. De aránylag csendes volt!! Az ételek finomak és a szoba nagyon tágas és tiszta volt. Igaz a wellnessért fizetni kelet, de csak ketten voltunk bent és senki más! Üdv.!
Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba a térképen
5600 BékéscsabaGyulai út 84.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó