Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás

a 11 békésszentandrási étterem közül
csárda, étterem, pizzéria, vendéglő
Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás
Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria BékésszentandrásCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás

Lelkesház Szarvas - Három éjszakás pihenés
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás

Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás vélemények

Kiváló 2023. október 4.gyerekekkel járt itt
Családosan mentünk étkezni szóval ez nagyon szuper hely volt míg vártuk az ételeket addig a gyerekek jót játszottak, aránylag gyorsan kész volt az étel is amit nagyon jóízűen eltudtunk fogyasztani.A kiszolgálás gyors volt és kedvesek voltak.Jövőre is elmegyünk egy jót ebédelni.Köszönjük szépen :)
2023. augusztus 24.családjával járt itt
A Csücsök csárdában első ízben 2010 táján jártam, egy étteremkalauz szerkesztői küldtek oda tesztelni. Nem volt rossz, kiemelkedő sem. Az ötös skálán a négy pont megvolt nekik. Időközben, ha jól tudom, be is zártak, de egy új csapat ismét működteti a helyet. A profil maradt, továbbra is hagyományos magyar konyhát visznek.
Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - EgyébCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - EgyébCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - EgyébCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - EgyébCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - EgyébCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - EgyébCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - EgyébCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - EgyébCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - EgyébCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - Egyéb
2055
Átlagos 2023. július 29.a párjával járt itt
Na, ezt nem kellett keresgélni, régi ismerős. Mikor Szarvasra vagy Szarvason túlra jártam többször is elfordult, hogy itt ettünk, egy telt vörös hölgyre emlékszem jószívvel, meg jóízű pacalra, meg sokmindenre. Most úgy volt két hete, hogy a Hunyadi kastély meglátogatása után éppen erre vezet az út, és nem sok tanakodás kellett hozzá, hogy itt álljunk meg vacsorára.
Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - Étel/italCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - Étel/italCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - EgyébCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - Étlap/itallapCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - Étlap/itallapCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - Étlap/itallapCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - BelsőCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - Étel/italCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás - Étel/ital
Átlagos 2019. augusztus 19.a párjával járt itt
Békésszentandráson nyaraltunk,és házhoz rendeltünk a csárdából. . . . . Isteni finom volt az étel,az adag kiadós,melegen ért oda hozzánk a nyaralóba. Amit negatívumként meg tudok említeni. . . . . az az,hogy nem azt az ételt kaptam amit rendeltem. . . .
Kiváló 2019. július 31.gyerekekkel járt itt
Gyermekbarát, ár-érték arány kiváló, hatalmas és finom adagok. Gyerekeknek külön játszótér. Gyerekmenü kérhető.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. szeptember 21.a párjával járt itt
Egy Szarvasi kirándulásról hazafelé tartva tértünk be ebbe a csárdába,
amit nem is bántunk meg. A teraszon foglaltunk helyet. Nekem ott annyi nem tetszett,vagy inkább nagyon kényelmetlen volt,hogy a pad nagyon messze volt az asztaltól. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt,szinte azonnal ki is szolgált bennünket.
Kiváló 2018. augusztus 18.a párjával járt itt
Szarvasról jöttünk ebéd idő körül. Meg álltunk a csárdánál amit nem bántunk meg. Az ételek finomak voltak . A teraszos részen telt ház volt,ennek ellenére nem kellett sokat várni az ételre. A férjem gulyás levest rendelt nagyon meg volt vele elégedve. Nagy adag volt és nagyon finom. Étteremben még nem evett ilyen finom gulyást. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Átlagos 2018. április 28.gyerekekkel járt itt
Ebédelni voltunk a családdal. Összességében nem rossz hely és az ételek is ízletesek. A meglepetés számlázás után jön. Sajnos én már kimentem a kislanyommal a férjem fizetett. Amikor eljöttünk akkor néztem a számlát így nem mentünk vissza. Egyes ételek ára a számlán 300 Ft-al is többért volt számlázva mint az étlapon szerepel+600 Ft egy adag köret.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. július 14.családjával járt itt
A közeli Szarvason voltunk, egy ismerős ajánlotta a helyet. Amikor beléptünk, egy lélek sem volt az étteremben, kissé meg is ijedtem. Azt az elvet vallom, oda kell menni, ahol sok helyi eszik. A pincér udvarias volt, azonnal hozott étlapot, innivalót és a három tál étel is villámgyorsan megérkezett. Ez gondolom annak is köszönhető, hogy magunk voltunk.
Kiváló 2016. szeptember 17.barátokkal járt itt
Békésszentandráson pihentünk, közel volt, mindig sokan voltak bent, gondoltuk adunk egy esélyt neki. Korrekt, vidéki bájjal rendelkező étkezde. Nagy adagok, semmi elegancia, de igazi hús, igazi krumpli, igazi saláta és finom levesek. Minket megfogtak. Jól éreztük magunkat,visszamegyünk!