Jófalat Vendéglő Berekfürdő

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Jófalat Vendéglő Berekfürdő vélemények

Kiváló 2022. április 15.a párjával járt itt
Berekfürdői nyaralásunk végén a híres karcagi birkapörköltet szerettük volna megkóstolni, és ez az étterem házias megjelenésűnek tűnt, így emellett döntöttünk. A tulajdonossal kellemesen elbeszélgettünk míg az ételünk elkészült elvitelre. Az étterem egy csendes kis utcában van a központhoz közel, az étlapon bőséges a választék.
Kiváló 2021. július 20.a párjával járt itt
Szinte minden nyáron elmegyünk Berekfürdőre, és itt ebédelünk. Nagyon jó hely. Finom ízek, nagyon jó kiszolgálás. Szeretünk idejárni, változatos a menü. Utolsó nap mindig Kunsági Tálat rendelünk. Bőséges, és nagyon finom. A felszolgálók mindig nagyon kedvesek, és előzékenyek. Csak jót tudunk mondani minden tekintetben. Idén is visszatérünk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2021. február 16.a párjával járt itt
Már több éve járunk Berekfürdőre. A szálláshelyet, csak 14 órától lehet elfoglalni az nap csak vacsora van. Mindig ebédidőben érünk Berekfürdőre. Hova mennénk ebédelni a Jófalat Vendéglőbe. Bőséges adagok a kiszolgálás remek és az ár is pénztárca barát . Midenkinek tudom ajánlani.
Kiváló 2020. október 6.a párjával járt itt
Első ízben jártunk Berekfürdőn és ebből adódóan a Jófalat vendéglőben is. Nem voltak sokan, az ebédidő már lefutott. Első benyomásunk nem volt pozitív a felszolgáló Úrral szemben. Percekig ácsorogtunk, nézelődtünk mire kommunikált velünk. Ám ettől kezdve a hangulat feloldódott és az egész ebédidőnk kellemessé vált.
Jófalat Vendéglő Berekfürdő - EgyébJófalat Vendéglő Berekfürdő - EgyébJófalat Vendéglő Berekfürdő - Étel/italJófalat Vendéglő Berekfürdő - Étel/italJófalat Vendéglő Berekfürdő - EgyébJófalat Vendéglő Berekfürdő - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 26.a párjával járt itt
Mivel a szálláshelyünkön minősíthetetlen volt a fogadtatásunk,ezért mindig máshová mentünk Berekfürdőn étkezni is. Az egyik alkalommal tértünk be a Jófalat Étterembe. Igazi kis retró hely,de sokan szeretik a vendégek és a környékbeliek is. Amin javíthatna a hely gazdája, az PR és marketing.