Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő ★★

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő
Touring Hotel Berekfürdő BerekfürdőTouring Hotel Berekfürdő Berekfürdő
Touring Hotel Berekfürdő BerekfürdőTouring Hotel Berekfürdő Berekfürdő

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő bemutatkozása

A Touring Hotel a berekfürdői strandfürdő mellett található, a városban egyedülállóan közvetlen összeköttetést biztosít a Berekfürdői Termál- és Gyógyfürdőbe. A családias szálloda kellemes pihenést és kikapcsolódást kínál vendégeinek.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő vélemények

Gyenge 2023. október 29.a párjával járt itt
Többször szálltunk meg itt, meg az előző üzemeltetőnel. Iden a Református egyház kezelésébe került a szálloda, sajnálattal tapasztaltuk, hogy a szolgáltatás minőségének ártott az üzemeltető váltás: elmaradott puritán, színtelen helyiségek, minden fehérre festve. Csak a Mindig Tv 7 csatornája érhető el a szobákban, de wifi kódot sem kaptunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2022. április 22.gyerekekkel járt itt
Most jártam először ezen a helyen. Egy kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz, hiszen a családomat is meghívtam és egy ismeretlen helyet választottama húsvéti ünnepek eltöltéséhez. Nagyon tetszett a szálloda. Minden rendben volt a szobákban, az étteremben. A tulajdonos és az egész személyzet hihetetlenül kedvesek, segítőkészek.
Átlagos 2019. november 29.a párjával járt itt
A szálloda előnye, hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe, ami a hűvösebb napokon nagy előny. A fürdő, a szálloda tiszta, a személyzet kedves, figyelmes,viszont az étkezés csapni való. Unalmas, egyhangú a " svédasztalos" reggeli,az ebéd pedig szinte ehetetlen. Ilyen rossz leveseknek nevezett valamiket még nem sikerült eddig ennünk.
Kiváló 2019. november 23.kollégákkal járt itt
Rendkívül készségesek voltak és rugalmasak ,nagyon elégedettek vagyunk mind a szállással mind a kiszolgálással . Finom ételek ,tiszta szobák ,kedves személyzet. Csapatépítőt rendeztünk itt,hajnal négyig kitartottak velünk. A strandfürdő része nagyon jó volt . Üzemelnek még a kinti medencék is egész évben 2 kinti medence üzemel folyamatosan, a benti medencék is nagyon jók.
Kiváló 2019. november 23.a párjával járt itt
A szállás príma és a személyzet kedves és előzékeny volt a fürdőbe átjárás kényelmes A szálloda étterme szerintünk nem egy strandi büfé az udvaron feháborito volt hogy az étterembe fürdőruhába jöttek ebédelni az embernek elment az étvágya és nem zavarták ki őket
Gyenge 2019. október 26.a párjával járt itt
A szoba tisztasága rettenetes ! Pókhálók lógtak a plafonon . Az ágy olyan kemény volt mintha a padlón feküdtünk volna . A mérete gyereknek való , nem vagyok magas de a lábam lelógott róla . A személyzet megtett mindent hogy jól érezzük magunkat . Az ételek nagyon finomak , ízletesek és bőséges volt .
Átlagos 2019. szeptember 6.a párjával járt itt
A szoba tisztasága megfelelő volt, nem ártana egy asztalka legalább két székkel es be is férne. A reggeli megfelelt az ár értek aránynak ,de az ebéd gyenge minőségű volt. Ráadásul az ebédlő tele volt leggyel.
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
A két csillag ellenére az elhelyezés jobb volt mint számítottam, a személyzet profi, segítőkész. A szolgáltatás, étkezés kiváló! A nagy melegre való tekintettel egy klíma nagyon hiányzott, más hiányosságot nem tapasztaltam.
2019. április 14.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk el a Hotel TourIng Berekfürdőben! Csendes nyugodt hely és nagyon kényelmes,hogy össze van kötve a fürdővel! A szállás tiszta és árarányos! Talán az ebédnél jó lenne ha legalább két féléből lehetne választani pl előző nap! A reggeli teljesen korrekt!
Kiváló 2019. január 22.barátokkal járt itt
baráti társasággal töltöttünk el 4 napot,ami tökéletesre sikerült,a szálloda tiszta,a dolgozók segítőkészek,és az étkezéssel is nagyon meg voltunk elégedve,még biztosan elmegyünk,nagyon jó,hogy az átjárás a fürdöbe egy folyosón megoldott,a szobából köntösbe,fürdőruhába át lehet menni