Stop Vendéglő Berettyóújfalu

Stop Vendéglő Berettyóújfalu
Stop Vendéglő BerettyóújfaluStop Vendéglő Berettyóújfalu
Stop Vendéglő BerettyóújfaluStop Vendéglő Berettyóújfalu

Stop Vendéglő Berettyóújfalu bemutatkozása

Berettyóújfaluban a 42. számú főút mentén található a "STOP VENDÉGLŐ". A különleges múltú, tájjellegű vendéglő a pusztai hangulatot idéző, házias ízekkel, magyaros és nemzetközi ételkülönlegességekkel várja kedves Vendégeit.
Családi, baráti összejövetelek, esküvők, osztálytalálkozók stb.

Diamond Panzió Hajdúszoboszló - Napi ár reggelivel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Stop Vendéglő Berettyóújfalu vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 4.a párjával járt itt
Nem csak átutazóknak ajánlom ezt a helyet. Igazamat bizonyítja, hogy a helyiek sorra jöttek ebédelni. Mindenki megtalálja a kedvére való finomságot. A mennyiséggel sem volt gondunk. A raguleves után a tál nagyobb részét el kellett csomagoltatnunk. Másnap finom ebédünk volt. A csülök bőre ropogós, a húsa finom puhára sült volt. Ennyire jól elkészített csülköt legutóbb a Dömsödi csárdában ettünk.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Családias kedves, udvarias személyzet vár minden látogatót! Szinte már mindent rendeltünk az étlapról,és finomabbnál, finomabb ételek voltak!Ajánlom mindenkinek,hogy látogasson el az étterembe ha Berettyóújfaluban jár!
2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Hétfő déltájban Gyula felé tartunk, a 47-es út megpróbáltatásai miatt megállunk ebédelni. Idegen város, tehát ismét az Ittjartam. hu olvasóhoz fordulunk mit ajánlanak a városban. Ez alapján,, stoppolunk,,! A tulaj zseniális stratégiai érzékkel a benzinkút mellé települt. Az átutazó vándor a kocsijával együtt, saját magát is megeteti.
Stop Vendéglő Berettyóújfalu - Külső képStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étel/italStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étel/italStop Vendéglő Berettyóújfalu - BelsőStop Vendéglő Berettyóújfalu - BelsőStop Vendéglő Berettyóújfalu - BelsőStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étel/italStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étlap/itallapStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étlap/itallapStop Vendéglő Berettyóújfalu - BelsőStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 17., csoporttal járt itt
Erdélyi körútunkról hazafelé már máskor is ebben a vendéglőben ettünk valami meleg egytálételt. Most babgulyást rendelt meg csoportvezetőnk, előre, a 39 fős társaságnak. A hely szép, tiszta, tágas, kényelmes. Elég gyorsan megkaptuk a babgulyást, de a sűrű, piros-barna "főzeléket" bizony alaposan elsózták, vagy nem számították bele a füstölt húsban(csülökben) meglévő sót.
Kiváló 2016. július 9.a párjával járt itt
A héten két alkalommal ebédeltünk a vendéglőben.
Erdélybe menet és jövet.
Csak dicsérni és ajánlani tudom a helyet Berettyóújfalun áthaladó embereknek!
Az ételek most is mindkét alkalommal nagyon bőségesek és ízletesek voltak.
A felszolgáló "fiúk" kedvesek, udvariasak.
Ha még arra visz az utunk mi biztosan betérünk újra.
Kiváló 2016. május 29.a párjával járt itt
Kora délutáni órában érkeztünk a vendéglőbe.
Kellemes idő lévén a szabadban foglaltunk helyet.
Az ebéd idő már lefutott, így nem volt tumultus.
Örömünkre, még menüvel is tudtak szolgálni
Az étel ízletes és pont megfelelő hőfokú volt.
A kiszolgálás is gyors és kedves.
Itt az árak sem rúgnak az egekbe.
Aránylag kevés pénzből jóllakottan távoztunk.
Csak ajánlani tudom!
Átlagos 2013. szeptember 29.barátokkal járt itt
Nonstop nyitva tartó népszerű csárda Berettyóújfaluban a város legfontosabb kereszteződésében. Az atmoszféra szeretnivaló, rusztikus, a kiszolgálás rutinos, kissé személytelen, az árak barátságosak, néhol zavar ejtően kedvezőek, az adagok nagyok, a választék széles, túlságosan is, a konyha pedig fősodratú, meglepetéseket nem okoz sem pozitív, sem negatív irányban.
Stop Vendéglő Berettyóújfalu - BelsőStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étlap/itallapStop Vendéglő Berettyóújfalu - Belső
Stop Vendéglő Berettyóújfalu a térképen
4100 BerettyóújfaluKeresztesi út 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi