Álbiná Pékség Biatorbágy

2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Álbiná Pékség Biatorbágy vélemények

Gyenge 2024. január 22.egyedül járt itt
A helyi albán pékség. Semmi különbséget nem tudtam felfedezni eközött és bármely más magyarországi albán pékség között. Vagyis mégis. . . szombaton délelőtt a kínálat erősen megcsappant, pedig ha jól láttam, vasárnap is nyitva tartanak. Mákos vagy gesztenyés péksüteményt szerettem volna vásárolni.
Álbiná Pékség Biatorbágy - Étlap/itallapÁlbiná Pékség Biatorbágy - Külső képÁlbiná Pékség Biatorbágy - Külső képÁlbiná Pékség Biatorbágy - Külső kép
2018. november 24.gyerekekkel járt itt
A méhecskéről elnevezett biatorbágyi pékség tipikus albán pékség, a megszokott választékkal. Némi hezitálás után egy virslis széthajtott tésztájú sajtos különlegességet kértünk, mivel erről mondták, hogy még meleg, valamint egy sós kiflit, előbbi 230 ft volt, utóbbi 100. Olcsó, nem ráz, van, amikor jól jön.
Álbiná Pékség Biatorbágy - Külső képÁlbiná Pékség Biatorbágy - Étel/italÁlbiná Pékség Biatorbágy - BelsőÁlbiná Pékség Biatorbágy - Étel/italÁlbiná Pékség Biatorbágy - Étel/italÁlbiná Pékség Biatorbágy - Egyéb