Caffe Mediterrán Grill House Biatorbágy

Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Caffe Mediterrán Grill House Biatorbágy vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. szeptember 29.családjával járt itt
Lányomék választották ezt a helyet, ahol az esküvőjük után az ebédet elfogyaszthattuk. Pesten laknak, de eszükbe sem jutott ott keresni éttermet, inkább a városból kijjebb gondolták. Az étterem mellett a cukrászdát már évtizedek óta ismerjük, és nagyon szeretjük, ezért is gondolták megnézik mi a kínálat, és a kettőt egyben összehozzák.
2023. április 17.barátokkal járt itt
A Cafe Mediterrán Grill Biatorbágy egyik színvonalas étterme. A kiszolgálás kedves, a beltér hangulatos, az étlapon magyar, mediterrán és nemzetközi ételek sorakoznak. Borjúgulyás, cigánypecsenye, brassói, borjúpaprikás, Somlói a hazai oldalról, pizza, pasta, caprese a talján oldalról és tatár, rosé kacsamell, thai királyrák, vietnámi leves s egyebek a nemzetközi konyhából.
Caffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - EgyébCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Egyéb
Gyenge 2021. május 2.egyedül járt itt
Sajnálatos eset történt ismét az egyébként remek konyhával rendelkező Mediterrán Grill étteremben. Többx tel hívás nem veszik fel, visszahívás sincs, majd a netes rendelés (email) után fél órával közlik h egyébként 3 óra a kiszállítási idő. Honlapon semmilyen erre utaló üzenet. .
Kiváló 2020. október 22.egyedül járt itt
Az a benyomásom, hogy a magyarok többsége kedveli a mediterrán életérzést, az olasz, görög, spanyol tengerpartot, a sok napsütést, ezen nemzetek ételeit, és talán azt az optimista, az életet lazán, könnyedén és vidáman vevő életformát, amelyet Európának eme déli térségéhez köthetünk.
Caffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Külső képCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - BelsőCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - BelsőCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étlap/itallapCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étlap/itallapCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étlap/itallapCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étel/italCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étel/italCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étel/italCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étel/italCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - BelsőCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - BelsőCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Külső képCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - BelsőCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étel/italCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Külső képCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étlap/itallapCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étlap/itallapCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étlap/itallapCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étlap/itallapCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - BelsőCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - MosdóCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - BelsőCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étel/italCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étel/italCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étlap/itallapCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Étlap/itallapCaffe Mediterrán Grill House Biatorbágy - Külső kép
Kiváló 2017. október 16.a párjával járt itt
Házhoz kértük az ételeket, ezért a kiszolgálásról és a hangulat/tisztaságról nincs tapasztalatom. De gyorsan itt volt a futár és tényleg nagyon finomak voltak az ételek! Bőséges volt és nagyon jó ízű minden! A petrezselymes krumplit külön szeretném kiemelni (tudom, hogy csak egy köret), de rég ettem ennyire finomat! ! !
Kiváló 2016. június 24.a párjával járt itt
Barátok ajánlották a helyet, gondoltuk, ha már arra járunk, benézünk. Hát nagyon kellemes csalódás volt! Nagyon szép helyen van és nagyon kellemes hangulatú, modern étterem. Van terasz rész, ahol nagyon kellemes csend és nyugalom van. Az ételek isteniek, és ár-érték arányban szerintem teljesen megfelelők.
Kiváló 2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Szeretem ezt a helyet,mert nagyon közel van hozzánk. Az étterem nagyon szép és modern. Az étlap választékos ès megújuló. Az ételek nagyon finomak. Ugyanolyan finom az ebédmenü,mint egy vacsora . Kedvesek a pincérek ,gyors a kiszolgálás. Ha egy pizzát rendelünk csak otthonra ,akkor is kedvesek és gyorsak.
Bátran ajánlom mindenkinek,aki szereti az igényes éttermet.
Átlagos 2014. október 20.gyerekekkel járt itt
2014 nyár: a la carte gyümölcslevest ettem, ez túl volt fűszerezve szegfű szeggel, hát nem ízlett őszintén megmondva. Mellé marha pörköltet ettem, az jó volt. 2014 ősz: Svéd asztalos ebédet ettünk ott a testvéremmel, finom volt minden. Lehet, más szakács főzte? A pincérek eléggé visszafogottak, de jó értelemben.
2014. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Nem nehéz a legjobbnak lenni egy valódi konkurencia nélküli városban, mert az itt nincsen, legalábbis nem a Meiterrán színvonalához méltó. Mindamellett ha lenne is konkurens, akkor is megállná a helyét az étterem. Kiszolgálás gyors, kedves, ételek választéka nagy, minden hétköznap svédasztalos ebéd legalább 25 féle fogásból kb ~1.