Fogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal

Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal

Fogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal vélemények

Kiváló 2021. október 8.barátokkal járt itt
Zselici utazásunk első állomása volt a Bikali Reneszánsz Élmény bírtok. A nézgelődés közben tértünk be a Fehér Hattyúba. Nagyon jól néztek ki az étkek. Jó ötlet, hogy önkiszolgáló. Az ételek is a kort idézik. Elég rendes adagok és ízletesek. Az ára is barátságos. Ajánlani tudom mindenkinek, térjen be , ha ott van.
Fogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - EgyébFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - EgyébFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Egyéb
2021. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Az élménybirtokon való kirándulás alkalmával tértünk be a Fehér Hattyúba. Hangulatos hely, kedves kiszolgálással, viszont nagyon sokan voltak, kanyargott a sor. Ülőhely van bőven az emeleten, és teraszuk is van. Az ételek finomak voltak és nagyon nagy adagok. Árban is elfogadható. Sajnos szép kártyát nem fogadnak el.
2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A Puchner Kastélyban megszállva látogattunk át,míg szobánkra vártunk-így megebédeltünk itt. Hangulatos kis hely,általában 1 leves ,2-3 féle második és köret,és 1 féle sütemény választható. A 3 nap folyamán szinte ugyanazok. Ez a kis étterem főleg az élménybirtokra látogatóknak ajánlott,akik megéheznek útközben és betérnek egy kis meleg kajára. Ára nem túl olcsó,hangulatos kiülni a teraszaira.
Kiváló 2018. május 21.a párjával járt itt
Szombati napon, az élménybirtokon való császkálás közben ebédre tértünk be a fogadóba. Már korábban megnéztük mi a választék, napi levest választottunk, ami egy jó adag hideg gyümölcslevest jelentett. Tele finomabbnál finomabb piros gyümölcsökkel. . Második fogásunk egy kenyérlángos volt.
Fogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső kép
Átlagos 2017. április 8.gyerekekkel járt itt
A Puchner Kastélyszálló melletti Élménybirtok Óváros részében, a Fekete Sereg által őrzött Déli Kapun belépve szinte beleütközünk a Fehér Hattyúról nevezett fogadóba. A szomszédos épületekhez hasonlóan ez is nagyon szépen, középkori korhű stílusban épült. Két szintes az épület, a felső szinten galéria fut körbe.
Fogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső képFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - EgyébFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső képFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső képFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső képFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - BelsőFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső képFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső képFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Étlap/itallapFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Étlap/itallapFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - BelsőFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső képFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső képFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső képFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső képFogadó a Fehér Hattyúhoz Bikal - Külső kép