Habsburg Étterem Bikal

Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal

Habsburg Étterem Bikal vélemények

Kiváló 2018. június 6.a párjával járt itt
Itt töltött 3 napunk alatt volt szerencsénk ebben az étteremben vacsorázni. Fantasztikus díszítés, szépen megterített asztalok, bőséges vacsora fogadott mindenkit aznap este. Levesként életem legjobb lencsegulyását ettem. Másodikként többféle húsos fogásból lehetett válogatni. A desszert már alig fért belénk, de azért végigkóstoltuk.
Habsburg Étterem Bikal - Külső képHabsburg Étterem Bikal - Külső képHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - EgyébHabsburg Étterem Bikal - Külső kép
2016. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A bikali kastély és élménypark komplexumban eltöltött 3 nap során szállásunk az Élménybirtok egyik korabeli házikójában volt, míg a félpanziós étkezést a közeli Reneszánsz Palota épületében bonyolították le. A reggelit a Múzsák csarnokában, a vacsorát a Lovagteremben lehetett elfogyasztani.
Habsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - MosdóHabsburg Étterem Bikal - MosdóHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - BelsőHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Étlap/itallapHabsburg Étterem Bikal - Étlap/itallapHabsburg Étterem Bikal - Étlap/itallapHabsburg Étterem Bikal - Étel/italHabsburg Étterem Bikal - Külső képHabsburg Étterem Bikal - Belső