Puchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal

Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal

Puchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal vélemények

2018. június 9.a párjával járt itt
Első napunkon a fürdőzésünk előtt körbenéztünk és kipróbáltuk a helyet. Igaz nem voltunk kint a teraszon, benti részen ültünk le. Picit meglepődtem az ottani árakon, lehet a felszolgálás miatt tettek rá ennyit a termékekre? ! Kávéztunk és párom ivott egy korsó sört, az étlapról inkább nem rendeltünk, mert drágának találtuk!
2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Bikalon töltött napjaink alatt félpanziós ellátást kaptunk, így az ebédről más forrásból kellett gondoskodnunk. Kipróbáltuk az egyik napon az Élménybirtokon működő Fehér Hattyú Fogadót, majd a pénteki wellness-es programot követően a Grill Teraszon ettünk, amely a Fürdőház mellett található.
Puchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étlap/itallapPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étlap/itallapPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étel/italPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étel/italPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étel/italPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étel/italPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étel/ital