Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr

3,2
a 4 bodrogkeresztúri étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr
Lebuj Pincefogadó étterme BodrogkeresztúrLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr vélemények

Szörnyű 2023. november 3.barátokkal járt itt
Negyedmagammal tértem be tegnap este egy kellemes vacsora reményében. Minden volt, csak az nem. Pulton könyöklő primitív személyzet, akik a vendégeket kibeszélik, bámulják, ehetetlenre elsózott leves, nyers palacsinta, elégtelen vendégkommunikáció.
Senkinek nem ajánlom.
Átlagos 2023. október 24.családjával járt itt
Okt. 23-án voltam többedmagammal,de már a kiszolgálás is hagyott kívánnivalót maga után. Én grillezett csülköt rendeltem hagymával hasáb burgonyával, és kaptam egy hagyma nélküli főtt félig megégett zsirplacsnit,csak a hasáb volt ehető,mikor jeleztem hogy ezt nem tudom megenni,gond nélkül kicserélték.
Szörnyű 2023. október 23.családjával járt itt
Sajnos ma tértünk be, olyan is volt a számlán amit nem is rendeltünk!!!nem ajánlom, remélem nem esik bele senki ebbe a hibába!
Gyenge 2023. szeptember 11.barátokkal járt itt
2023 szeptember 10-én tértünk be 4-en egy ebédre. 3 kifogást írok le:
1. , Orja leves: a húsos csont csont tele volt újjnyi zsírréteggel
2. , Rántott hacsa filét rendeltem, kocsonyás pangásiust kaptam
A főpincér semmilyen argumentumot nem tudott mondani, csak mindenre azt mondta, hogy "JÓ"

Elfogadhatatlan, primitív vendégkezeleés! ! !
Gyenge 2021. október 26.családjával járt itt
Környékbeliként évente egyszer elvetődünk a Lebujba. Nem volt ez másképp idén sem. Sajnos a kiszolgálás és az ételek minősége, menyisége is évről-évre kevesebb, gyengébb. A személyzet a nyári nagyüzemi dömpinghez rendkívül kevés. A halételek miatt jártunk régebben ide, de ezt ma már nem merem ajánlani.
2021. augusztus 22.családjával járt itt
Mivel Tokaj sokszor túlzsúfolt, így gyakran járunk ide enni. Régebben, a régi szakácsoknál jobb volt az ételek minősége, de mostanra már majdnem utolérték régi színvonalukat. A hely csodás környezetben fekszik, télen a cserépkályha mellett van a kedvenc helyünk. A pincérek kedvesek, gyorsak. Ha sokan vannak, csak akkor kell kicsit többet várni.
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Egyéb
Kiváló 2020. június 28.a párjával járt itt
Barátoktól hallottunk az étteremről, nem a legjobbakat, de mi csak a saját tapasztalat alapján szoktunk dönteni, véleményt mondani. Késői ebédre tértünk le az út szélén lévő "Lebújba"
Kevesen voltak, a fogadtatás kedves volt, a vendégszeretetről árulkodott. Kint a kerthelyiségben foglaltunk helyet.
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 17.barátokkal járt itt
Nagyon szeretünk itt enni. Csodás hely, bő választék, kedves, udvarias kiszolgálás! Ajánlom ezt a helyet!
Szörnyű 2018. szeptember 24.barátokkal járt itt
Két napig voltunk Tokajban, telefonon nem tudtak helyett biztosítani. Második nap délben nagy kegyesen a belső helységben leülhettünk. Süllőt szerettünk volna enni, a pincér lebeszélt, várni kell 50 percet. Mást választottunk, hosszú várakozás után, 1ó 20perc, felszolgáltak egy hideg kicsi, rossz ízű nem frissen sütött pontyot roston, a hagymás rostélyoson nagyra vágott tocsogós hagyma, főtt ízű hússal.
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Belső
Gyenge 2018. július 22.családjával járt itt
2018. július 3-án jártunk ott. A képgalériában valóban szépek a belsö terek. Arról nem volt tapasztalatom. Viszont a "harcsapaprikás" egy üzemi kifözdének is szégyene lenne. Meglehet, hogy harcsa húsdarabkák voltak a sürü rózsaszín rántásos lében, amiben felismerhetetlenné váltak. Valóban rettenetes volt, így a hal ízét sem lehetett érezni.