Szőlő Bár Bodrogkisfalud

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Szőlő Bár Bodrogkisfalud vélemények

Kiváló 2019. december 11.egyedül járt itt
A Szőlő bár egy rendkívül hangulatos egység Bodrogkifalud határában. Rusztikus, szemgyönyörködtető a terasz, de a beltér is megnyerő. Tartanak jónéhány bort, zömmel középvonalas pincészetekből, számomra a kézműves sörök az igazán relevánsak, melyeket a Serforrás főz. Vettem is másfél litert, ennyi elvitelre a minimum.
Szőlő Bár Bodrogkisfalud - Külső képSzőlő Bár Bodrogkisfalud - Külső képSzőlő Bár Bodrogkisfalud - BelsőSzőlő Bár Bodrogkisfalud - BelsőSzőlő Bár Bodrogkisfalud - Külső képSzőlő Bár Bodrogkisfalud - Külső képSzőlő Bár Bodrogkisfalud - Külső képSzőlő Bár Bodrogkisfalud - Belső