Alabástrom Panzió és Étterem Bogács

Alabástrom Panzió és Étterem Bogács
Alabástrom Panzió és Étterem BogácsAlabástrom Panzió és Étterem Bogács
Alabástrom Panzió és Étterem BogácsAlabástrom Panzió és Étterem Bogács

Alabástrom Panzió és Étterem Bogács bemutatkozása

Egy nagyon kedves, hangulatos helyre invitálom meg Önt, kedves Látogató. Szeretettel várjuk a bogácsi Alabástrom Panzióban az év minden szakában. Panziónk igen népszerű a Bogácsra látogatók között, hiszen itt biztosított a nyugodt pihenés és a felhőtlen kikapcsolódás, szórakozás.

Margaréta Apartmanház Bogács - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Alabástrom Panzió és Étterem Bogács vélemények

Kiváló 2020. február 10.barátokkal járt itt
Az egész panziónak van egy hangulata és stílusa! Itt megleled a békét, nyugalmat. A régi szép idők hangulatát idézi, fantasztikus ételkölteményeivel. Több éve visszajárunk. Nagyon kedves, segítőkész a panzió tulajdonos. Minden kérésedet teljesíti. Nála a vendég az első. A kert csodálatos. A környék csendes. Közel a fürdő. Az étel ital választék kitűnő!
Kiváló 2019. szeptember 16.a párjával járt itt
Nem ezt az éttermet tűztem ki célul, de ez közel volt a fürdőhöz, és az éhség rendet bont, hát bementünk, én elég kétkedve. Viszont amikor elértem a hátsó teraszt, már biztos voltam benne, hogy nem megyek tovább. Régmúlt meleg nyári délutánokat idéző faasztal, fehér hímzett terítővel, párnás padokkal hívott, két oldalról szőlőlugas (tele jóízű szőlővel), mögötte a benti rész boltíves, virágos ablakával.
Alabástrom Panzió és Étterem Bogács - BelsőAlabástrom Panzió és Étterem Bogács - Külső képAlabástrom Panzió és Étterem Bogács - Külső képAlabástrom Panzió és Étterem Bogács - Külső képAlabástrom Panzió és Étterem Bogács - BelsőAlabástrom Panzió és Étterem Bogács - BelsőAlabástrom Panzió és Étterem Bogács - Külső képAlabástrom Panzió és Étterem Bogács - Külső kép
Gyenge 2015. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Minden évben Bogácson nyaralunk, idén is így történt. Az itteni pozitív értékelések alapján látogattuk meg az Alabástrom éttermét. Mindannyian készételt kértünk (bárány- és marhalábszár pörkölt juhtúrós sztrapacskával, harcsapaprikás kapros túrós tésztával, bolognai spagetti), ennek ellenére egy órát kellett várni az ételre.
Kiváló 2015. május 26.családjával járt itt
Már negyedszerre töltöttünk több napot Bogácson! Mivel a szállásunkat is ide választottuk, kézenfekvő volt hogy az étterem is kipróbálásra kerüljön! Az ételek frissek, ízletesek és szemet is gyönyörködtetőek. Nagyon ajánlom példának okáért a Csárdás 2 személyes tálat, de bármit választ az étkezni kívánó, nem csalódik.
Kiváló 2015. február 22.barátokkal járt itt
Fürdőzés után látogattuk meg ezt a kitűnő éttermet!Minden tökéletes volt : a kiszolgálás az ételek minősége és mennyisége/ még a "kis"adag is /.
A barátaink szerint őket a házias ízek a tisztaság és a végtelenül kedves kiszolgálás büvölte el.Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ! Mi biztosan visszatérünk!
Kiváló 2014. október 19.családjával járt itt
Csak vacsrára tértünk be, de annyira jó volt a hangulat és az étel, hogy maradtunk a szállások is, a reggeliben sem csalódtunk. A 2személyes tál fennséges! ! ! A reggeli svédasztalos és folyamatosan feltöltött, a minősége pazar! Szuper jó hely, az már tuti! Ja és mindent frissen készítenek! A parkolás teljesen jó, az illemhelység tiszta és rendezett. Tuti visszatérünk ide!
Kiváló 2014. október 5.a párjával járt itt
A hangulatos és barátságos nagyon megtetszet ! Máskor ha erre járok mindenkép betérünk! Mindenkinek csak ajálani tudom ezt a remek kis csodás éttermet!
Kiváló 2014. augusztus 10.családjával járt itt
Első benyomásra a kert látványa fogott meg, kedvem lett volna kiülni a kerti hintába és órákig maradni. Mi a szőlőlugas társaságában foglalunk helyet a családommal, és nem győztünk nézelődni a csodás kerthelységben. Aztán szétnéztem bent is, hát megható volt a sarokban a cserépkályhás kis teázós, hangulatos kuckó.
Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Egy csodálatos,hangulatos étterem,vendéget szerető kiszolgáló személyzet áll a vendégek szolgálatára ami nekünk nagyon inponált! Nagyon finomak voltak az ételek,italok,nagyon jól éreztük magunkat! Köszönünk szépen mindent! A barátaimnak elmesélem ajálom nekik is ezt a ragyogó helyet!
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Tavaly ősszel egy csodálatos hétvégét töltöttünk itt el a párommal. A vendéglátók minden elismerést és dicsdéretet megérdemlő profizmussal láttak minket vendégűl. Az étterem őnmagában is 5 csillagos minősítést kapott volna,ha csak mint étterem kategóriában kellene értékelni.
Alabástrom Panzió és Étterem Bogács a térképen
3412 BogácsDózsa György u. 17/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar