Hintóvölgye Retro Terasz & Borétterem Bogács

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hintóvölgye Retro Terasz & Borétterem Bogács vélemények

Kiváló 2023. november 23.barátokkal járt itt
Egész napos kirándulás után a délutáni órákban érkeztünk Bogácsra. A szálláshelyünktől nem akartunk messze menni vacsorázni, így a Hintóvölgye éttermet választottuk. A teraszon ültünk le, még elég jó idő volt ehhez. A pincér hölgy azonnal hozta az étlapot, s a megrendelt ételt is hamar megkaptuk.
Hintóvölgye Retro Terasz & Borétterem Bogács - Egyéb
Szörnyű 2023. június 19.barátokkal járt itt
Barátnőm születésnapjára utaztunk el Bogácsra, Budapestről. Szállást foglaltunk amivel teljesen meg vagyunk elégedve. Viszont a buli része, hogy látogassunk el a falu egyik ismertebb helyére ahol a biztonsági szolgálat egyik tagja főnöki utasításra hivatkozva nem engedélyezte a belépést erre a helyre a többiekkel együtt.
Kiváló 2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Párommal és 6 éves fiammal vacsoráztuk az étteremben augusztus elején! Szeretném megköszönni minden pincérnek, akivel kapcsolatba kerültünk a szerénységét, segítőkészségét, figyelmességét, gyorsaságát! Szeretném megköszönni a szakácsnak és a segítőinek a kifogástalanul finom ételeket, amelyeket elkészítettek nekünk (pincemester bőségtálja).