Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács

3,7
a 7 bogácsi étterem közül
étterem, pizzéria
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria BogácsKőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács

Margaréta Apartmanház Bogács - Napi árak reggelis ellátással
2024.05.01-ig
Margaréta Apartmanház Bogács
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács vélemények

Szörnyű 2024. március 16.gyerekekkel járt itt
Négyen mentünk vacsorázni, koszos asztal fogadott bennünket. Hajszálat találtunk az ételben, a kiszolgálás sem volt szivélyes. Az egyik fogásnál nem azt kaptuk, amit kértünk, így még hosszabb lett az egyébként is hosszú várakozási idő. Rossz döntés volt, nem ajánlanám!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2021. október 30.a párjával járt itt
Noszvajról hazafelé ejtettük útba az éttermet. A terasza még üzemelt, oda is sütött a nap, ezért kinn ültünk le. Kisvártatva érdeklődött a pincér lány, hogy hozzon-e másik étlapot, vagy elég nekünk az az egy, amit az asztalon leltünk. Kértünk másikat, és a némi italt. Krusovice sört csapolnak, elég drágán.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2020. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Az étterembe kora délután, már jóval a déli csúcs után tértünk be. Ennek megfelelően csak két asztalnál ültek, az egyiknél épp megkapták a rendelést. Leültünk, megkaptuk az étlapot, és innentől kezdődött a kálváriánk. A pincér, a pultos, a másik pincér többé felénk sem nézett, még az italrendelésig sem jutottunk el az ott töltött idő alatt.
Szörnyű 2020. augusztus 4.barátokkal járt itt
Az "élmény" egészen friss, ezért gyorsan le is írom. Baráti társasággal 2020. augusztus 02-án, vasárnap, a déli órákban voltunk az étteremben. Megjegyzem jobb híján, mivel Bogács elismerten legjobb étterméhez, a [moderálva - a szerk. ] sor kb. a Pocaktömőig ért.
Kiváló 2019. december 15.a párjával járt itt
Október végén töltöttünk pár napot Bogácson. Az ország egyik kis gyöngyszeme ez a kis falu! Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem kellemes kis hely. Tiszta, rendezett. A felszolgálás gyors az ételek finomak. Tálat rendeltünk,jól belaktunk a maradékot pedig elvittük. . . . később folytattuk a pocak tömést!
Kiváló 2019. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
A fiatal szőke hölgy aki kiszolgált bennünket 2 felnőtt és 3 gyermek, nagyon segítőkész figyelmes és rendes volt. A mennyisége és a minősége az ételeknek rendben volt. Hely nyugodt és családbarát. Telefonon foglaltam asztal érkezés előtt abban is segítőkészek voltak, mire odaértünk minden rendben volt! Helyünk meg volt babakocsival! Ajánlani tudom mindenkinek.
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács - Étel/italKőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács - Étel/ital
Kiváló 2019. július 30.gyerekekkel járt itt
Gyümölcsleves, helyben sütött pizza... a séf ajálnlásával. Profi szakács, ízletes, nagy adagok, kedves, segítőkész, mosolygós pincérek.
2019. július 28.gyerekekkel járt itt
Július végén egy szombati, igazi nyári napon jártunk itt, foglalás nélkül. Sokan voltak, de a pincérek így is igyekeztek helyet biztosítani nekünk (egy 5 hónapos alvó kisbabával). Hamar jött az ital és a sok vendég ellenére az ételre sem kellett sokat várni (25 perc). Finom volt minden, bár a somlóiról mintha a csokiöntet lemaradt volna.
Kiváló 2019. június 24.a párjával járt itt
Meglátogattuk a bogácsi pincesort és erre az étteremre esett a választásunk. A pincér nagyon udvarias volt. Húslevest választottunk csészébe, ez elég kis adag volt. (Másnap tálban kértük. ) Baconos, sajtos töltött csirkemellet kértem, a párom füstölt főtt csülköt, mindkettő nagyon izlett.
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács - Étel/ital
Szörnyű 2018. augusztus 21.barátokkal járt itt
Négyen ebédeltünk, sajnos az egyik adagot elfelejtették felszolgálni annak ellenére, hogy többször szóltunk. Hárman megebédeltünk, ezek után a pincér mosolyogva közölte, hogy készítik a negyedik adagot is, csak még most vágják a disznót. Ezek után már más választásunk nem volt, mint elvinni, mert nem akartuk már ott maradni.