Vadvirág Étterem Bogács

Vadvirág Étterem Bogács
Vadvirág Étterem BogácsVadvirág Étterem Bogács
Vadvirág Étterem BogácsVadvirág Étterem Bogács

Vadvirág Étterem Bogács bemutatkozása

Az étterem novembertől áprilisig csak péntektől vasárnapig tart nyitva.

Margaréta Apartmanház Bogács - Napi árak reggelis ellátással
2024.05.01-ig
Margaréta Apartmanház Bogács
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Vadvirág Étterem Bogács vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Bogácson nyaraltunk, és a nagy gyermekeink ide hívtak meg Bennünket egy vacsorára. Ettől jobb helyet nem is választhattak volna. Helyet foglalni kell, mert nagyon sokan vannak, és "forog" a vendég. Személyzet gyorsan és pontosan hozott mindent, hamar megkaptuk a rendelésünket, és ezekre az igazi gasztro ízekre nem lehetett egy szavunk sem.
Kiváló 2020. augusztus 5.barátokkal járt itt
Baráti társasággal pár nap alatt több bogácsi éttermet felkerestünk. A teljes repertoárra nincsen rálátásunk, azonban az általunk meglátogatott éttermek közül messze magasan a Vadvirág volt a legszínvonalasabb. Több alkalommal nem fértünk be, mert szinte folyamatosan telt házzal üzemel. Maga a hely igényesen kialakított, komoly terasszal ellátot.
2020. május 20.a párjával járt itt
Egy kirándulás alkalmából jártunk a környéken, véletlenszerűen tértünk be az étterembe. Pozitívum rögtön volt, a helyfoglalás után a pincér kérés nélkül hozott egy tálkában vizet a kutyánknak. Az italok rögtön érkeztek, az ételek a rendeléstről számítva kb. 30-35 perc, bár viszonylag üres volt a terasz.
Kiváló 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
Második esténken is felkerestük az éttermet. Okulva az előző estéből, már foglaltunk asztalt. A férjem csirkemell tornyot rendelt burgonyalepénnyel,sajtmártással, és uborkasalátát. Én óriás bécsi tarját burgonyával, és paradicsomsalátával. A párom adagja nem az ő étvágyához volt szabva, viszont az én adagom tényleg óriási volt, ezért ennek a felét is meg tudta enni, nem veszett kárba.
Átlagos 2018. március 6.gyerekekkel járt itt
Bogácson töltöttünk 3 éjszakát 2017 nyarán és egy este ide ültünk be vacsorázni. Lengyelekkel volt tele az étterem, későn tudtunk csak leülni. Egy kivétellel minden finom volt, és udvarias pincért kaptunk. A sárgadinnye krémleves gyömbér ízesítéssel nem nyerte el a tetszésünket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 28.a párjával járt itt
Egy Cserépfalun töltött, kellemes, kirándulós nap után hazafelé indulva tértünk be Bogácson ebbe az út menti étterembe. Már az ajtó kinyitásakor udvariasan fogadott a pincér, aki mindenben segítségünkre volt. Az étlap kínálata nem hagyományos. Két ízletes fogást választottunk, mindkettővel maximálisan meg voltunk elégedve.
Kiváló 2016. július 20., kollégákkal járt itt
Vadvirág Étterem
4,5 csillagos az étterem. Itt szoktunk ebédelni a Jurtában töltött fürdőzés után. A hely kétszintes, a felső szint számít törzshelynek. Hangulatos, brokátokkal, virágokkal, hatalmas méretű tengeri akváriummal, régiségekkel ékesítve. Ajtóban fogadják a vendéget, a kedvesség nem csak munkahelyi kötelező viselkedési forma!
Vadvirág Étterem Bogács - BelsőVadvirág Étterem Bogács - Belső
Kiváló 2015. szeptember 9.a párjával járt itt
Kiemelkedően tiszta étteremben, figyelmes kiszolgálással kínálják ételeiket. Izgalmas, mégis házias ízekkel, bőséges mennyiségben tálalják a választott étkeket. Köszönöm, hogy Pécsiként ebbe az étterembe "tévedhettem". Az ország számtalan régiójában jártam, pihentem, de a bogácsi Vadvirág Étterem felülmúlja számtalan 4 csillagos szálloda éttermi szolgáltatását.
Kiváló 2015. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Az ország másik feléröl jöttünk, azt Sem tudtuk, hol van Bogács. . . De arról nem is álmodtunk, hogy egy ilyen eldugott faluban, ilyen csodás kiszolgálasban és ízletes ételekben lesz részünk. A gyerek menü és színezö különösen tetszett a gyerekeknek.
Régen nem láttam olyan éttermet, ahol minden vendég után cserélik az asztalterítöt. . . . Gratulálok az egész csapatnak a kiszolgálásért!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 29.a párjával járt itt
Sok helyen jártunk már, de ennyire elégedetten nagyon kevés étteremből jöttünk ki, hogy miért?
Nagyon jó helyen. . . Nagyon szép, igényesen kialakított. . . Nagyon kedves személyzettel. . . Nagyon finom, étvágygerjesztően tálalt ételekkel. . . Kisgyerekeknek színezők, képeskönyvek. . . Nagygyerekeknek QR kód alapú ételképek
Csak ajánlani tudom!
Vadvirág Étterem Bogács - Étel/ital
Vadvirág Étterem Bogács a térképen
3412 Bogács Táncsics út 6.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
nemzetközi