Rajna Apartman Bogács

Rajna Apartman Bogács
Rajna Apartman BogácsRajna Apartman Bogács
Rajna Apartman BogácsRajna Apartman Bogács

Rajna Apartman Bogács bemutatkozása

Eger mellett, festői környezetben várja vendégeit a Rajna Apartman. A ház 8 önálló és jól felszerelt, önellátásra alkalmas lakrésszel rendelkezik. A szállás az üdülőövezet közepén, az országos hírű gyógyvízre épült strandtól mindössze pár percre található.

Margaréta Apartmanház Bogács - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Rajna Apartman Bogács vélemények

Kiváló 2018. október 23.a párjával járt itt
A szállás nyogodt, csendes helyen található, pont amire az ember egy hétvégi kikapcsolódás alkalmával vágyik. A szállás minden szempontból szolgálta a kényelmünket. Tiszta, rendezett udvarral, és ugyancsak ilyen belső elrendezéssel zavartalan kikapcsolódást tett lehetővé számunkra.
Kiváló 2016. november 15.a párjával járt itt
Sajnos elég hideg időt fogtunk ki, de a ház nagyon kellemes meleg volt.
A fürdő sajnos csak nyáron élvezhető a szabadtéri medencék miatt, ezért kirándultunk Cserépváraljára a romantikus Subalyuk ősember barlanghoz.
Csodás látvány a szurdok sziklái és komoly próbatétel felmászni a barlanghoz. Nagyon jól éreztük magunkat, még visszatérünk.
Rajna Apartman Bogács - VendéglátásRajna Apartman Bogács - Medence/kertRajna Apartman Bogács - Környék
Kiváló 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
5 napos nyaralást terveztünk a férjemmel, de annyira jól éreztük magunka t, így hosszabbítottunk. A tulajdonos hölgy és a személyzet nagyon rugalmasak voltak és biztosították a + 2 napot. Kerékpárt béreltünk és délelőttönként bejártuk a környező településeket. Gyönyörű helyek :). A szoba kényelmes, tiszta praktikus. A kert csodálatos.
Kiváló 2016. július 4.családjával járt itt
A szüleimmel és a testvéremmel töltöttünk el 4 napot az apartmanban. Nem sokat jártam még erre, de amikor megláttam a házat azonnal tudtam, hogy ez remek hely lesz. És így is lett. Több külön álló én csak úgy nevezem, hogy kisebb lakásokkal rendelkezik ahol egy 4 tagú család kényelmesen pihenhet.
Kiváló 2014. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon jol éreztük magunkat, kellemes napokat töltöttünk együtt a családdal gyönyörü környezetben, sok fürdéssel, rövidebb sétákkal, kirándulásokkal. Finom kajákat ettünk a közeli étteremben, nagyon szép volt a szálláshely kertje és udvara, gyönyörüen gondozott + játszási, hintázási lehetöség, és egyéb szolgáltatás a kicsiknek.
Kiváló 2014. június 7.a párjával járt itt
Ősszel voltunk először és az idén május elsején is itt töltöttünk 4 napot. A szállás tiszta, kényelmes, kellemes környezetben található. Szép,rendezett kertje van halastóval! A lakhely felszerelése minden igényt kielégít. A svédasztalos reggeli minősége elsőosztályú. A házigazda Borika kedves, figyelmes,barátságos.
Rajna Apartman Bogács - KörnyékRajna Apartman Bogács - Környék
Kiváló 2013. október 4.a párjával járt itt
Minden tokeletes volt, egy csodalatos kornyezetben igenyes lakas, nagyon kellemes kenyelmes berendezes, az etelek fantasztikusak, es nagy a valasztek, bosegesen jol lehet lakni. Igazabol minden tokeletes , otcsillagos minositest erdemel. Egy kisse faztunk estenkent, es hajnalban foleg, ugyhogy a futest kisse tobbszor kellett volna bekapcsolni, de ezt nem olyan nagy hibanak tartom, hogy pontlevonas jarna erte.