Szent András Kastély Bölcske

Waterfront Lodge Dunapataj - Napi árak reggelis ellátással
Waterfront Lodge Dunapataj
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Szent András Kastély Bölcske vélemények

2019. február 3.kollégákkal járt itt
Nem a saját akaratomból kerültem ide, erre az unalmas konferenciára. De lám, egy csodálatos környeret, egy ékszerdoboz hogy fel tudja dobni az ember hangulatát. Ezidáig mégcsak nem is hallottam a Tolna megye eldugott részén található Bölcskéről. Vidéki viszonylatban csak jókat tudok írni a kastélyról, a személyzetről, na és persze a cateringről is.
Szent András Kastély Bölcske - Külső képSzent András Kastély Bölcske - Külső képSzent András Kastély Bölcske - BelsőSzent András Kastély Bölcske - Külső képSzent András Kastély Bölcske - KörnyékSzent András Kastély Bölcske - BelsőSzent András Kastély Bölcske - BelsőSzent András Kastély Bölcske - Környék