4,9

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

67-es Vendéglő Boldogasszonyfa vélemények

1947
Kiváló 2022. június 12.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt többször jártunk már ebben a vendéglőben, így visszatértünk és ismét nem kellett csalódnunk. Házi limonádét ittam gyümölcsökkel, ami hűsítő volt a melegben. A spárgaleves is ízlett a töltött hús is nagyszerű volt. Férjem húslevese is olyan volt amilyennek lennie kell.
Kiváló 2019. október 26.a párjával járt itt
Kaposváron jártunk, útban Pécs felé megálltunk ebédelni. Nagyon szép rendezett környezet fogadott. A kiszolgálás gyors, barátságos. Kedves felszolgálók,nagyon finom házias ételek. A mennyiség bőséges(a maradékot becsomagolták nekünk).
Az ár baráti, kitűnő ár-érték arány. Csak ajánlani tudom az arra járóknak. Az ital és desszert árak is teljesen elfogadhatóak.
1947
Kiváló 2017. október 9.a párjával járt itt
Nagyon szép a környezete is, érdekes az étterem épülete, így már eleve meg van az alap hangulat. Belépve tisztaság, rend és kedves vendéglátók fogadtak. Májgombóclevest és Boldogasszony tálat fogyasztottunk, mely pikáns és laktató étel. A kávé is jó volt, így ha újra erre járunk bejövünk ismét. Még van jó néhány érdekesség az étlapon jó lenne azokat is megkóstolni.
67-es Vendéglő Boldogasszonyfa a térképen
7937 BoldogasszonyfaPetőfi u. 54.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték
H-V
magyar