Tekerjes Étterem Boldogkőváralja

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Tekerjes Étterem Boldogkőváralja vélemények

2022. április 25.gyerekekkel járt itt
Boldogkő várának felfedezése után jól esik a finom ebéd. Erre a célra a Tekerjes Fogadót szemeltük ki. Délután 2 órakkor elég sokan voltak. Nem is volt szabad asztal 6 főre azt mondták,pedig jócskán volt asztal. A belső részen egyáltalán nem ült senki.
Tekerjes Étterem Boldogkőváralja - EgyébTekerjes Étterem Boldogkőváralja - EgyébTekerjes Étterem Boldogkőváralja - Egyéb
2019. április 28.a párjával járt itt
Délután négy órakor érkeztünk a faluba, elég éhesen, mert a reggeli régen volt. . . Rajtunk kívül még egy asztalnál ültek. üdítőt, és sztrapacskát kértünk. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt, rögtön hozta az italokat, és pár perc múlva a hatalmas adag sztrapacskát füstölt csülökkel, és sült-szalonnával. . .
Kiváló 2017. szeptember 18.a párjával járt itt
Párommal tértünk be egy esős vasárnap délután. A hely igényesen berendezett, és tiszta volt. A felszolgáló gyorsan megérkezett és kedves volt. Az ételek, italok is nagyon hamar megérkeztek, pedig viszonylag sok asztaluk foglalt volt. A leves isteni finom volt (tejszínes vargánya gomba leves)
A második fogás csak überelni tudta ezt is.
Szörnyű 2017. július 21.barátokkal járt itt
Egy vasárnapi túrát követően szerettünk volna ebédelni, összesen 7-en voltunk. A környéken ezt a helyet találtuk, nagyon szimpatikusnak tűnt. Amint elfoglaltunk volna egy szabad asztalt, egyből odalépett hozzánk egy felszolgáló hölgy, és közölte, hogy nem tudnak bennünket kiszolgálni, ugyanis 6 fő felett csak előzetes bejelentkezés alapján fogadnak.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
Kicsit nehéz volt megtalálni az éttermet, mert bár folyamatosan hirdették a táblát, magát az étterem feliratot egy turista busz takarta el. Mikor végre betérhettünk a személyzet azzal fogadott, amit sejtettünk, hogy kb 50 egyszerre érkezett vendég van, így kicsit hosszabb lesz a várakozás, bár nagyon igyekeznek majd.
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
Boldogkőváralján jártunk a párommal, gyorsan enni szeretünk volna valahol, s véletlenül találtunk rá az étteremre. Egy jó kis étterem. Mindennel meg voltunk elégedve, a kiszolgálással, az ételek minőségével és mennyiségével. Csak ajánlani tudom másoknak. Ha legközelebb arra járunk, biztos, hogy visszatérünk.
Szörnyű 2014. július 6., csoporttal járt itt
Kétszer voltam az étteremben, csak ott, így a szobákról nem tudnék véleményt mondani bár máshol olvastam hogy mások a szúnyoghálót hiányolták az ablakokról. . . Első alkalomra nem tudnék negatívat mondani, 2 fővel voltam. Második alkalommal egy nagyobb csoporttal voltam, akkor viszont a kiszolgálás összességében flegma, lekezelő volt és az étel adagok mennyisége hagyott maga után jelentős kívánni valót.
Gyenge 2013. július 15.barátokkal járt itt
20-22 fős baráti társasággal mentünk egy szombat délután. A pincér gyerek szabályosan húzta a száját, hogy előjegyzés nélkül beállítunk (annak ellenére, hogy rengeteg szabad asztal volt amikor odamentünk), valamint kerek perec megmondta, hogy nem igazán örül, hogy oda mentünk, mert hogy ez mennyire lefogja most őket terhelni.