Határmenti Vigadó Bozsok

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Határmenti Vigadó Bozsok vélemények

Átlagos 2022. február 2.családjával járt itt
Hát inkább nem írok semmit, mert ha jót nem tudsz rosszat ne akarj elven vagyok.El kell menni EGYSZER kipróbálására! De csak erős idegzetüeknek ajánlott!
Kiváló 2021. augusztus 29.a párjával járt itt
Ismerősök ajánlására kerestük fel a Határmenti vigadót. Bozsokon a szőlőhegyen. Nagyon hangulatos hely, rengeteg vendég. De sikerült helyet kapni. A tömeghez képest gyors kiszolgálás. Bőséges választék. Tetemes mennyiségű adagok. A III osztályhoz képest jó ízek. Megérte elmenni ebédelni.
Határmenti Vigadó Bozsok - EgyébHatármenti Vigadó Bozsok - EgyébHatármenti Vigadó Bozsok - EgyébHatármenti Vigadó Bozsok - EgyébHatármenti Vigadó Bozsok - Egyéb
Kiváló 2020. június 16.barátokkal járt itt
Talán az egyik legjobb hely ahol megfordultam! Tisztaság hangulatos környezet,kedves kiszolgálás,bőséges finom az étel. Az árak normálisak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. január 5.a párjával járt itt
Már olvastam a csárdáról s mivel a környéken tartózkodtunk, de már ebéd után voltunk, betértünk egy kávéra hogy megnézzük a helyet, s ha tetszik akkor a következö napokban betérnénk ebédre is. A csárda egy asztal kivételévej üres volt / péntek cca 14. 00 ó. / a megrendelt capuccinóra várva úgy döntöttünk hogy megeszünk egy - egy adag gundel palacsintát is.
2018. november 2.gyerekekkel járt itt
Már sokszor jártunk itt az elmúlt tíz évben és az idén is a kőszegi kirándulásunkkor az étterem mellett döntöttünk. Nagyon szeretjük ezt a helyet, mert nagyon hangulatos; finom és bőséges ételeket ehetünk , gyors kiszolgálással.
2018. július 2.családjával járt itt
Vas megyében szinte már legendássá vált a határmentén található csárda. környezet valóban csodás, nyáron hangulatos kinn ülve a teraszon ebédelni. Ami az ételeket illeti ott bizony komoly hiányérzetem van. A nagyon szép, gusztusos tálalás ( lásd csatolt fotók) sokszor elfedi az ízek hiányát. Az adagok ugyan nagyok,de az ízek bizony egysíkúak.
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/ital
2018. január 20.barátokkal járt itt
Mert akkorák az adagok, hogy ötletem sincs, ki bírja megenni. Természetesen elcsomagolják. Mi sajnos szállodában laktunk, így nem volt módunk elvinni a maradékot. Pedig 3 napig ettük volna még. A mennyiség nem megy a minőség rovására, persze eleve szeretni kell ezt a fajta konyhát. Diétázók ne ide jöjjenek.
Kiváló 2017. november 2.a párjával járt itt
Sötétedéskor értünk a vendéglőhöz, ahol már nem volt sok parkoló hely. Az hogy ennyire népszerű, nem csodálkozunk, mivel gyönyörű, lugasos, nádtetős, gyertyafényes vigadónál találtuk magunkat. Szerencsére nem volt telt ház, így ki tudtunk egy hangulatos zúgott választani. Rögtön hozták is az étlapot, amiről alig tudtunk választani.
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - EgyébHatármenti Vigadó Bozsok - EgyébHatármenti Vigadó Bozsok - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezet, kedves személyzet, finomabbnál finomabb és bőséges mennyiségű ételek. Az étterem tele volt vendéggel, mégis gyors volt a kiszolgálás. A gyerekek újházi tyúkhúslevest kértek, telis tele husival és zöldségekkel, négyen nem bírtuk megenni akkora adagot kaptak. A főétel szintén nagyon nagy adag volt.
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/ital
2017. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Vasárnap fél 2-kor tévedtünk be családommal egy hosszú kirándulás után. Az ételek ízletesek, bőségesek voltak. A kiszolgálás borzalmasan lassú, és párszor elszaladt mellettünk a pincér, mire észre vette az üres tányért.
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/ital
Határmenti Vigadó Bozsok a térképen
9727 BozsokSzõlõhegy
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
diétás ételek