Sibrik Kastélyszálló Bozsok

Sibrik Kastélyszálló Bozsok
Sibrik Kastélyszálló BozsokSibrik Kastélyszálló Bozsok
Sibrik Kastélyszálló BozsokSibrik Kastélyszálló Bozsok

Sibrik Kastélyszálló Bozsok bemutatkozása

A Sibrik Kastélyszálló Bozsokon, a Kőszegi-hegység területén, nyolc hektáros kastélyparkban található, nem messze a magyar-osztrák határtól. A környék szubalpin klímája légúti betegségekre jótékony hatású és számtalan kirándulási, kulturális programlehetőség érhető el a látogatók számára.

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Sibrik Kastélyszálló Bozsok vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 19.családjával járt itt
Sokadszorra jártunk itt. A kicsit elhanyagolt, de annál kedvesebb kastély a falu legszélén, szép parkkal és erdővel körülvéve mindig visszavonz bennünket. Az újranyitás előtt gyönyörű, új tetőt kapott az épület, a fűtést is koszerűsítették, de azért van még teendő (vizesblokkok stb. ).
Sibrik Kastélyszálló Bozsok - Medence/kertSibrik Kastélyszálló Bozsok - Medence/kertSibrik Kastélyszálló Bozsok - Külső képSibrik Kastélyszálló Bozsok - EgyébSibrik Kastélyszálló Bozsok - Medence/kertSibrik Kastélyszálló Bozsok - Medence/kert
2055
2016. október 2.csoporttal járt itt
Nem először voltam a kastélyban. Régebben a családdal kicsit más volt a hangulata. A tulajdonviszonyok is mások voltak. Ott áll ma is a gyönyörű erdőben, a csobogó patak partján, a romantikus kertjével, az izgalmas, várszerű felépítésével és pusztul. Azóta is, hogy arra jártam.
Sibrik Kastélyszálló Bozsok - Medence/kertSibrik Kastélyszálló Bozsok - Külső képSibrik Kastélyszálló Bozsok - Medence/kertSibrik Kastélyszálló Bozsok - Medence/kert
2015. augusztus 23.családjával járt itt
Sokadik alkalommal vagyunk már ezen a helyen, igy vissza térő vendégeknek tekintentenek minket. A kastély és a park minket elvarázsol! Aki szereti a múlt értékeit, annak feltétlenül ajánljuk!!! Gizi, és kollegája tünemény. /személyzet /. Kutyabarát szállas!
Sibrik Kastélyszálló Bozsok - BelsőSibrik Kastélyszálló Bozsok - SzobákSibrik Kastélyszálló Bozsok - BelsőSibrik Kastélyszálló Bozsok - Külső képSibrik Kastélyszálló Bozsok - SzobákSibrik Kastélyszálló Bozsok - KörnyékSibrik Kastélyszálló Bozsok - KörnyékSibrik Kastélyszálló Bozsok - Külső képSibrik Kastélyszálló Bozsok - Belső