Grafl Cukrászda Budakeszi

Karácsony
12.23-27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Grafl Cukrászda Budakeszi vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. október 1.barátokkal járt itt
Ételek, italok túlárazottak, főleg a minoseghez képest. A krémes csiríz, a fagyi egész jó.
De drága és nem lehet 6 dkg-nál kevesebbet venni, mióta átvariálták a fagyi kuszedését lapátosra.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2023. szeptember 24. járt itt
Budakeszin sütire éheztünk, ezért második kísérletre megtaláltuk ezt a cukrászdát. A kiülős része és a parkoló előtte nem volt túl hívogató, de belépve láttuk, hogy itt valószínűleg finom sütit fogunk kapni. Úgy is volt, finom krémest és rákóczitúrós ettünk. Nem volt túl nagy szelet, de az ára annál inkább.
Grafl Cukrászda Budakeszi - EgyébGrafl Cukrászda Budakeszi - EgyébGrafl Cukrászda Budakeszi - EgyébGrafl Cukrászda Budakeszi - EgyébGrafl Cukrászda Budakeszi - EgyébGrafl Cukrászda Budakeszi - EgyébGrafl Cukrászda Budakeszi - EgyébGrafl Cukrászda Budakeszi - EgyébGrafl Cukrászda Budakeszi - EgyébGrafl Cukrászda Budakeszi - Egyéb
Kiváló 2022. április 24.barátokkal járt itt
A sétánkban elfáradva egy kis frissítőre betértünk ebbe a kívülről semmitmondó kis cukrászdába. Bent gyönyörű torták, sütemények, fagylaltok fogadtak. Meglepő volt , hogy ilyen jó minőségű áruk mennyivel olcsóbbak, mint Bp.-en. A pici helyiségben pár asztalka és kedves kiszolgálás. Nagyon finomakat ettünk.
Kiváló 2020. július 18.a párjával járt itt
Ismét eljutottunk a Grafl cukrászdába, mivel hamarabb értünk a településre, volt egy üres fél óránk a TY-ba szóló foglalásunk előtt. Ezt többek között a Grafl fagylaltjainak nyalogatásával töltöttük el. Párom kért egy maracuja-fagyit, jómagam egy minden mentes málnát, nem azért mintha nekem a mentesség fontos lenne, hanem azért, mert színre bizalomgerjesztő volt és a málnafagyi az egyik kedvencem.
Grafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - BelsőGrafl Cukrászda Budakeszi - Külső kép
Kiváló 2020. július 2.egyedül járt itt
Évek óta szerepelt ez a cukrászda a listámon, de valahogy mindig kimaradt, a legutóbbi budakeszi gasztro-körben amiatt, mivel zárva voltak. A házias jellegű, családi vállalkozásként működő cukrászda jól megközelíthető helyen, közvetlenül a főút mellett található az egyik kereszteződésben.
Grafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Külső képGrafl Cukrászda Budakeszi - BelsőGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - BelsőGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Étel/italGrafl Cukrászda Budakeszi - Külső képGrafl Cukrászda Budakeszi - Külső kép
2016. március 31.gyerekekkel járt itt
Budakeszi tőszomszédságában a Budakeszi úton lakó kedves jóbarátaimmal meg a nagyobbik fiammal voltunk a Grafl cukrászdában, aminek meglátogatásáról le akartak beszélni, mondván, hogy gyenge a teljesítményük. Én mondtam, hogy felőlem kint maradhatnak, a magam részéről mindent ki akarok próbálni, csomagoltatok egy sütit és jövök.