Jókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi

4,5
a 25 budakeszi étterem közül
pékség
Jókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi
Jókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) BudakesziJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest - Karácsony
Karácsony
12.23-27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Jókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. október 1.barátokkal járt itt
Ételek, italok túlárazottak, főleg a minoseghez képest. Ízetlen lett egy ideje. Pedig nagyon drága
A pincérek többsége flegma.
Pedig jó lenne a hangulat.
Kiváló 2020. július 18.a párjával járt itt
A jó szerencse, még pontosabban a párom kedve ismét elvitt a Budakeszin működő Jókenyér pékségbe, ahol ezúttal le is ültünk, ő ivott egy kávét, jómagam egy szederlevet, kértünk helyben fogyasztásra egy croissant-t, ami nem volt rossz, de ettem már meggyőzőbbet.
Jókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Étel/italJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Étel/italJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - BelsőJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Külső képJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - BelsőJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Étel/italJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Külső képJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Étel/italJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Étel/ital
Kiváló 2019. május 7.egyedül járt itt
Budakeszin van egy kávézóként, sőt cukrászdaként is üzemelő Jókenyér pékség. Mivel sietős volt a dolgom, elvitelre kértem egy feketeerdő tortát, mely jónak volt mondható, katarzismentes volt, azaz nem átütő, mondjuk 595 forintért ritkán kap az ember csúcsélményt.
Kiváló 2018. július 4.családjával járt itt
A Jókenyér tőlünk eléggé távol eső budakeszi boltjába véletlenül estünk be, egy kirándulás során. Magát a céget és termékeit jól ismerjük, leginkább gödöllői egységükbe szoktunk járni. A termékek, illetve azok minősége itt is hozta a megszokott Jókenyér színvonalat, lényegében "ugyanazokat" a szendvicseket kaptuk, mint Gödöllőn szoktuk.
Kiváló 2018. január 17.egyedül járt itt
A cím a Jókenyér Pékség mottója, melyet nemcsak üres frázisként kiírtak az ablak fölé, hanem ennek megfelelően, ezt komolyan véve dolgoznak is a vevők megelégedésére. Hol is máshol lehetnének Budakeszin belül, mint a Fő úton, bár a páratlan oldalról nem volt egyszerű átmenni hozzájuk, mivel nem volt zebra vagy lámpa, és a kocsik mindkét irányban folyamatosan haladnak.
Jókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Külső képJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Külső képJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Étel/italJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - BelsőJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Étel/italJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Étel/italJókenyér Ludwig & Mentesi (Budakeszi) Budakeszi - Belső
Kiváló 2016. március 17.a párjával járt itt
Már leírtam párszor, hogy a Jókenyér pékség kedvenceink egyike, sokáig csak a Lidlben vásároltuk kenyereiket, leginkább a nagyon jó ár/érték arányú bajor rozskenyeret, de nem ritkán a wellness kenyeret is, továbbá az olivás és hagymás változatokat, néha óriás kiflit a gyerekek kedvéért és aszalt paradicsomos ciabattat.