Tanne Étterem Budakeszi

étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
Tanne Étterem Budakeszi
Tanne Étterem BudakesziTanne Étterem Budakeszi

Tanne Étterem Budakeszi bemutatkozása

Svédasztalos Étterem házias ételekkel,családias hangulatban,kellemes környezetben a budakeszi Vadaspark közelében,
lo percre a Moszkva tértől. Tavasztól őszig hangulatos kerthelyiség grill terasszal.
Esküvők,családi és céges rendezvények,hétvégi zenés szórakoztató rendezvények,borkóstolók,party szervíz.

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest - Karácsony
Karácsony
12.23-27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Tanne Étterem Budakeszi vélemények

Szörnyű 2016. december 28.családjával járt itt
Az ételek ehetetlenek voltak, az üdítők olcsó szörpök. A jàtszóhàz egy dohos pincében volt ócska játékokkal.
Kiváló 2016. április 6.családjával járt itt
Ajánlom az éttermet minden kedves leendő vendégnek !
Garantáltan feledhetetlen élményben és ízekben lesz részük !
Az ételek széles körű választéka és finomsága fantasztikus !
A kiszolgálás és a személyzet maga a tökély ,dicséretet érdemel !
Csak gratulálni tudok!
További sok sikert, és sok sok vendéget kívánok Önöknek!
Szörnyű 2016. január 5.a párjával járt itt
Ránézésre tetszetős a hely. Menüt szerettünk volna enni. A pincér úgy tájékoztatott, hogy egy leves és egy második kérhető a teljes kínálatból. Halászlét kértünk - szép piros volt, de ízetlen - és én egy kevés vadas marhát, a férjem harcsapaprikást.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Alapvetően hangulatos hely, sok zöld növénnyel. Az étterem kutyakeneljének szaga sajnos érződik a vendégek asztalainál is, nem kicsit zavaró. Svédasztalos az ételkínálat, de sajnos nem sikerült jóízűt ebédelnem. A levesekkel még nem volt gondom, a fóételeknél viszont az volt az érzésem, hogy több naposak, nem frissek.
Kiváló 2015. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a családdal egy jó kis túrázás után tétünk be az étterembe ,Ahogy beléptünk barátságosan fogadtatás! Élénk tárult a hatalmas bőséges választék ,nagyon finomak és ízletesek voltak az ételek,nehéz volt ellen állni a sok finom édességnek is ! Barátságos családias légkör figyelmes személyzet csak ajánlani tudom mindenkinek !
Szörnyű 2015. május 5.a párjával járt itt
Lefoglalt asztalunk a tv alatt volt,üvöltött,természetesen nem magyar adón. A hidegtálpult miatt szólnom kellett,mert nem volt kint semmi,a hideg sült húsoknál ajánlották,hogy én menjek be a pult mögé,mert ott van a mikró, ha hidegnek találom az ételt! Semmi nem volt letakarva,minden száradt és porosodott/a kevéske sütemény,stb.
Szörnyű 2013. július 15.családjával járt itt
Nagyon ritkán van annyira negatív tapasztalatom egy étteremmel kapcsolatban, mint a Tanne Étteremmel, ezért muszáj írnom. Azt hallottam, ez egy "nagy múltú" all-you-can-eat étterem - ha így volt, mára a színvonalból jóformán semmi sem maradt. Születésnapi nagyobb családi társasággal érkeztünk (10+ fő) vasárnap ebédidőre.
Tanne Étterem Budakeszi a térképen
2092 BudakesziEsze Tamás utca 6.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus