Alba Regia Vendéglő Budapest

Elizabeth Hotel Gyula - Tiszta erőből nyár
Tiszta erőből nyár
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Vital Zalakaros - Pihentető Vital wellness napok
Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros

Alba Regia Vendéglő Budapest vélemények

2023. november 27.egyedül járt itt
Gondolkodtam. . . meg kéne adni az ötöst. De mégsem, ez nem teljesen kerek, de nagy erényei vannak, az biztos! Régen naponta jártam ide, most évente egyszer-kétszer, aztán bánom, hogy nem többször. De az ember ne legyen monomán, legyen nyitott a világ többi részére is! Szóval, ma besétáltam, a rögzült állandóság, félig üres a hely, a szokott helyemen nem ül senki, tehát én oda.
Alba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - Külső képAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - Külső kép
Átlagos 2022. szeptember 1.egyedül járt itt
Úgy látszik, ezzel a hellyel egyszer fent, egyszer lentet játszom. Jó emlékeim is vannak, meg szerényebbek is. Ma például úgy gondoltam, hogy itt az ideje az újabb látogatásnak, régen naponta jártam ide, most meg talán évente. Nem örültem, hogy a menüből elfogyott a borsóleves is, meg a paradicsomleves is, és pótlás gyanánt valami krémlevest adtak volna hozzá.
Kiváló 2021. július 5.egyedül járt itt
Érdekes, egy időben egy héten többször is ettem itt. Most meg, mintha évek óta nem jártam volna erre. . . de a pincér azonnal felismert, és kérdezte, hogy nem változtak-e meg a sörivási szokásaim, ugyanúgy a második fogás után kérem csak a Pilsnert, mint régen? Ez nagyon jólesett. Menüt kérem, és nagyon kellemesen éreztem magam.
Átlagos 2017. április 5.gyerekekkel járt itt
A Fehérvári úti játszótéren voltunk a gyerekekkel. Igaz, a város másik végéből jöttünk el ide, de ez egy nagyon klassz, sokszínű játszótér, nemcsak bölcsiseknek való játékokkal. WC-t azonban sajnos nem alakítottak ki, így az éppen szemben, az út másik oldalán lévő Alba Regia Vendéglőbe kéredzkedtünk be a kislányommal.
Alba Regia Vendéglő Budapest - EgyébAlba Regia Vendéglő Budapest - EgyébAlba Regia Vendéglő Budapest - Külső képAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - Külső képAlba Regia Vendéglő Budapest - Étel/italAlba Regia Vendéglő Budapest - Külső képAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - MosdóAlba Regia Vendéglő Budapest - MosdóAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - BelsőAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Külső képAlba Regia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlba Regia Vendéglő Budapest - Külső kép
2015. november 5. járt itt
Barátságos hely, bár a "barátságossága" elég személyzetfüggő. Attól függ, ki van aznap. A konyha meglepően jó, házias ízek is vannak, elég széles a választék. Az ár/érték arány is remek. Nagyon jó a csapolt sör is, külön megemlítendő a Pilsner Urquell, mely minden nap van és friss is. A napi menü választható és igazán megéri.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. április 9.családjával járt itt
Egy családtagom invitált meg egy vacsorával egybekötött élménybeszámolóra. Belépve elsőre egy kicsit szocreálnak tűnő belső hamar elnyerte a tetszésemet. Az étlap söröző stílusú, de hát a hely maga is az. Nagyon jó és ízletes volt a vacsora. Csak jót mondhatok a konyháról. Ami kicsit zavaró volt, az a kiszolgáló személyzeten látható kedvtelenség.
Átlagos 2013. szeptember 24., üzleti partnerrel járt itt
Maga a hely söröző-étterem, rendes kiszolgálás és általában jók az ételek. A déli menü kiváló, mindenkinek ajánlani tudom, gyakran még 14 óra tájt is lehet kapni. Voltam már itt hétvégén is, üzleti vacsorán, no az viszont kritikán aluli volt, olajos pizza, elsütött hús, persze lehet, hogy csak a szakács volt éppen rossz hangulatában. . .
Kiváló 2013. szeptember 17.barátokkal járt itt
Jó kaja,jó hangulat és az ára sem égbekiááltó. Csak egyszer probálja ki,akkor remélhetöleg ugyanolyan véleménye lesz az étteremröl. Remek kiszolgálás van és persze gyors. Fiatalos,hangulatos hely. Jó a közlekedés,ha netán megjött a kedved az italozáshoz,és a bkv járatán mennél haza.