Alföldi Vendéglő Budapest

Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Alföldi Vendéglő Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. január 21.barátokkal járt itt
Még az ünnepek elött volt szerencsém itt ebédelni harmadmagammal. Én a vendéglöben már voltam, ugyhogy én biztosra mentem. . . a kollégáknak meglepetés volt! A kiszolgálás kedves és ami nagyon pozitívan érintett, mikor megkértem a kiszolgáló pincérnöt hogy lehetne-e e zenét egy kicsit halkítani,azonnal lehalkította a számunkra kissé hangos zeneszót / mi traccsolni is akartuk és a hangos zene kissé zavart/.
2019. január 2.a párjával járt itt
Kedvenc éttermünkben nem volt hely, ezért a sok Új Év tiszteletére bezárt étterem mellett nyitva tartó Alföldi Éttermet választottuk. Jó négy évvel ezelőtt az ebéd menüt próbáltuk, most az Új Évi vacsoránkat költöttük itt el.
Szörnyű 2015. október 10.barátokkal járt itt
A sarki önkiszolgaloban kulönb kajat kapsz egy töredek azAlföld araibol.
Igy lejaratni a Magyar konyhat, borzaszto!
Talan be kellene zarni. Ugysem ul vendeg bent.
Probaltunkkulföldi vendegeinknek magyaros eteleket rendelni pl.töltött paprikat, de nem volt,a pincer minden aron akarta a legdragabb eteleket rankeröszakolni.
Gyenge 2015. szeptember 17.barátokkal járt itt
Mikor a pincérnek öltöztetett unott alak az asztalon át nyujtogatja az ételed ,hogy vedd már el , akkor tudhatod ,hogy a folytatásban sem lesz köszönet . Kihoz egy tányért a szerencsétlen ,majd közli,hogy ez nem az amit kértem ,mert az elfogyott . Igénytelen a limonádétól kezdve minden .
Igazi középszerű, túristalehúzó hely .
2015. június 8.egyedül járt itt
A Ferenciek és a Kálvin tér között húzódó Kecskeméti utcán rengeteg vendéglátó egységet találni, nehéz a döntés, hogy melyikbe térjen be az ember. A Kálvinhoz közelebbi részen hosszú évtizedek óta működik az Alföldi Vendéglő, amely tipikus magyaros ételeivel és hazai tájakat ábrázoló festményekkel elsősorban a külföldi turisták számára lehet vonzó, míg az igen kedvező árú menüválasztékkal a környékbeli egyetemistákat és nyugdíjasokat is sikerrel célozzák meg.
Alföldi Vendéglő Budapest - Külső képAlföldi Vendéglő Budapest - MosdóAlföldi Vendéglő Budapest - MosdóAlföldi Vendéglő Budapest - BelsőAlföldi Vendéglő Budapest - BelsőAlföldi Vendéglő Budapest - Étel/italAlföldi Vendéglő Budapest - Étel/italAlföldi Vendéglő Budapest - Étel/italAlföldi Vendéglő Budapest - Étlap/itallapAlföldi Vendéglő Budapest - BelsőAlföldi Vendéglő Budapest - Külső képAlföldi Vendéglő Budapest - Külső képAlföldi Vendéglő Budapest - Külső képAlföldi Vendéglő Budapest - Külső kép
2014. november 8.a párjával járt itt
Egy október végi csütörtöki ebéd erejéig látogattuk meg az éttermet a párommal. Déltől háromig relatíve olcsó ételekkel bővül az átlagos, turistákhoz méretezett árakkal ellátott választék. Kipróbáltuk a lehetőséget, és megérte, bár az ételadagok mérete is jóval kisebb az átlagos adagokál.
Alföldi Vendéglő Budapest a térképen
1053 BudapestKecskeméti u. 4.
• rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar