Aranykorsó Söröző Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Aranykorsó Söröző Budapest vélemények

Átlagos 2020. május 29.egyedül járt itt
Az Aranykorsó egy stabil pont, jó későig van nyitva s ha az ember a nagytétényi buszra vár a Móricz Zsigmond körtéren, itt még beverhet egy fröccsöt. Pont ezt tettem tavaly júniusban egy kiadós turné után. Arra már nem volt kapacitásom, hogy megigyak egy egész a sört, bár itt tartanak középvonalas kézműves söröket a fótiaktól, amit szívesen iszom, szinte bármikor, de egy kisfröccs még elfért.
Aranykorsó Söröző Budapest - Étel/italAranykorsó Söröző Budapest - BelsőAranykorsó Söröző Budapest - Külső képAranykorsó Söröző Budapest - BelsőAranykorsó Söröző Budapest - Étlap/itallap
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 17.barátokkal járt itt
Többször jártunk m,ár itt; azt kapunk, ami várható.
Ráadásul a környéken nincs nagyon más hely, ami nyitva lenne 05 óráig !!!!!
Nem puccos hely, nyilván. De normális a kiszolgálás és jó minőségű a fehérbor. Nincs ugyan édes , sőt féledés sem belőle, amit azért nehezményeztem, ámde nem egy vizes bort kap az ember !
2016. december 20., csoporttal járt itt
Régebben párszor jártunk itt; akkor talponállóbb hangulata volt.
Most " kényszerűségből" kerültünk oda, hisz a környéken minden bezárt 23 órakor vagy éjfélkor.
Nem az elfogyasztott ital beszélt belőlünk, de abszolút nem olyan a hely, mint amilyen a híre; gyanítom kb 20 évvel ezelőttről.
A pincér kedves volt és humoros, de nem szemtelen.
Megérte ide bemennünk !
Átlagos 2016. november 28.egyedül járt itt
Az Aranykorsó sörözőben voltam már egyszer, ott zártunk le egy hatalmas turnét hajnali kettő tájt. Tetszett, hogy van wurlitzer, nem emlékszem már pontosan, hogy Egészséges Fejbőrt hallgattunk vagy Kárpátiát, de az is lehet, hogy mindkettőt. A minap déltájban vetődtem arra, gondoltam bemegyek akkor is, ha nem ihatok alkoholt, vagy ha igen akkor visszafogottan, lássuk milyen a hangulat nappal.