Aréna Corner Cseh Söröző Budapest
1114 Budapest, Bartók Béla út 76.

Aréna Corner Cseh Söröző Budapest a térképen

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Aréna Corner Cseh Söröző Budapest vélemények

2021. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. február 5.
Valaha szép emlékeim is voltak erről a helyről. Tegnap telefonon bejelentkeztem, hogy elvitelre kérek ebédet. Ma meg is jelentem a megbeszélt időpontban, délben. A helyiség sötét volt, nincs villany. . . egy számomra ismeretlen ember, pedig eddig szinte mindenkit látásból ismertem itt, zseblámpával szerencsétlenkedett a pénztárgéppel.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Volt már valaha, de igazán régen, problémám a hellyel, aztán akkor azt meg beszéltük, fel is dolgoztuk, ma meg újra benéztem, mert enni jó. És van, ami jobb lett, például ez a hely is. Menüt kértem, nem is egészen béltájt. Volt, persze. Egy nagy tányér zöldségleves, kedves, figyelmes, gyors kiszolgálás, és amikor befejeztem a levest éppen, már kaptam is a második adagot.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
Korábbi rendkívül negatív benyomásomat és értékelésemet szeretném egy jobbra cserélni. Ma ebédeltem az adott helyen, és sokkal jobb tapasztalatot szereztem. A kiszolgálás rendkívül barátságos volt, akadtak ugyan problémák, de mi ez a múltkorihoz képest. . . a hely éppen átalakítás alatt van, de már igen nagy készültségi fokozatban.

Útközben TOP fotófeltöltő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 16.
Nem akarom megbántani sem a cseheket, sem a szlovákokat, de én bizony nem tudok különbséget tenni a konyhájuk között. Maradjunk annyiban, hogy mindig nagyon ízlettek azokat az ételek, amiket a régi "Cseszkó" bármely pontján elém tettek. Most egy kedvezményes bónusz jóvoltából ültünk be az Aréna Corner cseh sörözőbe.
Gyôr

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 13.
Az első félidő végén egyszer csak elkezdett működni a klíma és felüdülést jelentett a hűvös levegő. Furcsa ezt így november közepén leírni, de már lassan hozzászokhatunk, hogy melegszik a klíma. Az Aréna Cornerben pedig különösképpen igaz ez, ha meccs van és telt ház. Na most ezek következtek be. A helyzetet kezelendő volt itt kérem ültető menedzser és néhány felszolgáló, akik előtt le a kalappal.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évekkel ezelőtt jó párszor, kb. havi gyakorisággal megfordultunk itt, akkoriban még Rolling Rock sörözőként működött, mivel a barátaimmal a Kosztolányi tér közelébe hetente jártunk egy klubba. Ha nem a Pingvinbe ültünk be, akkor a Rolling Rockba, bár az drágább volt, de mégis igényesebb.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.28. - 2021.03.31.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2 nap/1 éjszaka 18.750 - 27.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.11.30.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.722 - 26.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.22.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2022.10.31.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.792 - 9.740,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Aréna Corner Cseh Söröző BudapestX