1. helyezett
Árnyas Étterem & Kertvendéglő étlapja
Árnyas Étterem & Kertvendéglő - asztalfoglalás
1125 Budapest, Diós Árok út 16.
06 1 212 56 81
Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest a térképen

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest értékelése:

58 értékelés alapján:
Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
étterem, bár, vendéglő
magyar, nemzetközi, olasz, thai, mediterrán, magyar, paleo, gourmet és kímélő konyha, smoker pecsenyék
diabetikus sütemények ...
Élőzene:
blues, jazz, könnyűzene, magyar slágerek, musical, operett, pop, Örökzöldek
Gépzene:
blues, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues
magyar, angol, német
Különtermek:
Belső Étterem - max. 80 fő
Fedett terasz, kert - max. 60 fő
Alsó terasz, kert (csak jó időben) - max. 60 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Dreher Classic, Paulaner

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest bemutatkozása

A 110 éves Árnyas Étterem & Kertvendéglő, Buda szívében, közel a várhoz és a Széll Kálmán térhez: TÉLEN-NYÁRON!
2018. március 05-től május 01-ig
TAVASZI SZÜNET!
NYITÁS A TERASSZAL: MÁJUS 01-én.
Kedves Vendégeink!
... Tovább >>
2018. március 05-től május 01-ig
TAVASZI SZÜNET!
NYITÁS A TERASSZAL: MÁJUS 01-én.
Kedves Vendégeink!
Hétfőtől, 2018.március 05-től május 01-ig éttermünk szünetelteti tevékenységét a szokásos tavaszi csinosítás és szabadságolások miatt.
Május elsején teljes díszben, a terasz és a kerti grill konyha megnyitásával indítunk a szokásos nyári nyitva tartással:
H-Szo: 12.00-24.00 V: 12.00-16.00
Várunk majd mindenkit szeretettel, addig is szíves elnézést kérünk azoktól, akik éppen ebben az időszakban szerették volna meglátogatni éttermünket.

Üdvözlettel
ÁRNYAS CSAPAT
FEDETT TERASZ, FREE PARKING, Játszótér, WiFi.
KÜLFÖLDI VACSORAVENDÉGEK KEDVENC HELYE TÉLEN-NYÁRON!
Étlapunkon GRILL FOGÁSOK, Zöldborsórizottó, Tatárbiszfsztek, Velős csont, Krúdy húsleves, Vadas marha, konfitált kacsacomb, PALEO választék.
ÉTLAPUNK KÜLÖN MEGTALÁLHATÓ, itt, az "itt jártam" oldalon!
NAPI AJÁNLATAINK a szezonális és gourmet fogásokról szólnak.
KERESSE ÁLLANDÓ VACSORAKEDVEZMÉNYÜNKET, AJÁNLATAINKAT,AKCIÓINKAT külön feltüntetve, itt, az "itt jártam" oldalon!
Teszteltek minket Panaszkönyv című műsorban, a Nagy étteremteszt egyik adásában. A videót honlapunkon megtalálod, a teszt 9:17-től indul.
Üzleti és családi vacsorákhoz ajánlott, télen a régi képek és holmik között, a duruzsoló kemence mellett, nyáron a kertben a 100 éves gesztenyefák hűvösében vagy bent a klimatizált étteremben.

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest képei

Árnyas Étterem & Kertvendéglő recept ajánlója
Bundában sült serpenyős szűzérmék pármai módra - Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest
Hagyományos fogás reform kiadásban: íme egy remek példa, hogy a rántott szelet változatosan, zöldségekkel gazdagon is elkészíthető!

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest vélemények

Telkes Róbert TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 10.
Voltam jó pár évvel ezelőtt és kiváncsi voltam, hogy télen is tartja-e a szintet. Hát tartja. Eszméletlen élmény volt, ez az étterem tenyleg a a városban. Egy szombat este tértünk be vacsorázni, egy elég zimankós, havas estén. Már ahogy beléptünk, megfogott a hely varázsa. Ennek a helynek lelke van. Ropogott a tűz egy kemencében a falakon képek es tárgyak, mintha egy másik világba léptünk volna.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nagyon szép helyen van, aXII. kerületben, a fogas mellett. Könnyű megközelíteni és megtalálni. Általában tele van az étterem- a kiszolgálás, a barátságos árak és a kényelem miatt! Ezért érdemes asztalt foglaltatni jó előre. Családoknak is kitűnő hely! ! ! Én már több alkalommal is jártam itt- először egy baráti társasággal.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Regen jartam itt egy egyetemi tarsasaggal , kb 30 eve. A kornyeken laktam, kb 4 utcanyira, akkoriban inkabb "falusias" hangulata volt az Arnyasnak, egyebkent imadtam mindig is Budat, foleg ezt a regiot! Az ido altalaban mindent megszepit, de most, ennyi ido utan sem csalodtam! Ugy adodott, h vacsorazni indultunk, es itt kotottunk ki.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
barátságos, kellemes hely, kítünő magyaros ízek nagy a a választék, vegetáriánus ételek között is. kedvesek a dolgozók, udvarias kiszolgálás. Rendezvényre esküvőre is alkalmas a hely,mindenkinek ajánlom. nem fog csalódni.Kellemes környezet, családias a hangulat.sok a választék.Tiszta, és hangulatos.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
Május elsején jártam itt a párommal. Nagyon kedves, egyszerű hely, épp ilyet szerettünk volna. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás nagyon kedves, és az árak is teljesen rendben voltak. Ajánlom mindenkinek, aki nem divatos-puccos helyet keres, hanem kockásterítős, otthonos hangulatú helyet, ahol finom ételeket és kedves kiszolgálást kap.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos ételek, a régi ismert magyaros ízek újra gondolva, a modern táplálkozás igazán finom változatai, valamint laktóz érzékeny barátunk is kedvére válogathatott a közös ebéd alkalmából. A Tulajdonos úgy köszönti MINDEN vendégét, mintha barátait látná viszont. Egyszerüen tökéletes ez a hely! A borvacsoráikat pedig vétek elmulasztani!

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Esküvőnket, egy egyébként is csodálatos napot sikerült igazán felejthetetlenné tennie az Árnyas Étterem és Kertvendéglő csapatának, akik kiváló ételekkel, italokkal, remek kiszolgálással és igazán baráti, családias hangulattal fogadtak bennünket és vendégeinket egy egész estén át. Profi kiszolgálás, remek ízek, családias hangulat és mindig egy mosoly.

2015. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Árnyas Vendéglőben több alkalommal volt szerencsém vacsorázni,Magánklinika dolgozóival,proff. meghívására. Udvarias kiszolgálással talákoztam,különleges ételekkel,figyelmességgel,kitünő italokkal,kedves,családias emberekkel,élő zenével. Ami még különleges volt számomra télen a kemence melege,és abban sült ételek,a nagy hidegben pedig tüzes házi pálinkának nincs párja.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 20.
Nagyon kellemes, ősfás környezet, csendes, nyugodt környék. A parkolás egyszerű. Kellemes környezet a teraszon, tiszta, rendes. Külön gyermeksarok. A belső környezet elegáns, a teríték szép. Családias légkör, finom és hangulatos zene (kívül is, belül is. ) Normális közönség. Az ételek választéka kitűnő, pont annyi, amennyi kell.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Volt ma üres időm és elmentem megnézni és enni egy jót. Hangulatos egy hely, bár a zene a jellege miatt engem egy kicsit zavart. A pincér az maximálisan kedves volt, én mással ott nem igazán találkoztam. Végül is jót ettem a főétel nagyon finom volt, nekem kevés volt a köret, de ez nem lényeg az úgy is csak hizlal, a desszert az számomra kívánni valót hagy maga után!

Árnyas Étterem & Kertvendéglő étlapja
Árnyas Étterem & Kertvendéglő - asztalfoglalás

1125 Budapest, Diós Árok út 16.
06 1 212 56 81
Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest a térképen

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Portobello Wellness & Yacht Hotel Budapest
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Bánki ringaTÓzás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Vár ránk a nyár (min. 2 éj)

Árnyas Étterem & Kertvendéglő BudapestX
Asztalfoglalás