1. helyezett
Árnyas Étterem & Kertvendéglő étlapja
Árnyas Étterem & Kertvendéglő - asztalfoglalás
1125 Budapest, Diós Árok út 16.
06 1 212 56 81

Hangulat:
H-Szo 12:00-24:00
V 12:00-16:00
étterem, bár, vendéglő
magyar, nemzetközi, olasz, thai, mediterrán, magyar, paleo, gourmet és kímélő konyha
diabetikus sütemények ...
Élőzene:
blues, jazz, könnyűzene, magyar slágerek, musical, operett, pop
Gépzene:
blues, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues
magyar, angol, német
Különtermek:
Belső Étterem - max. 80 fő
Fedett terasz, kert - max. 60 fő
Alsó terasz, kert (csak jó időben) - max. 60 fő
Visa, EC/MC
Paulaner

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest bemutatkozása

A 110 éves Árnyas Étterem & Kertvendéglő, Buda szívében, közel a várhoz és a Széll Kálmán térhez: TÉLEN-NYÁRON!
FEDETT TERASZ, FREE PARKING, Játszótér, WiFi.
A chef: SZANISZLÓ PÉTER
KÜLFÖLDI VACSORAVENDÉGEK KEDVENC HELYE ... Tovább >>
FEDETT TERASZ, FREE PARKING, Játszótér, WiFi.
A chef: SZANISZLÓ PÉTER
KÜLFÖLDI VACSORAVENDÉGEK KEDVENC HELYE TÉLEN-NYÁRON!
Étlapunkon GRILL FOGÁSOK, Zöldborsórizottó, Tatárbiszfsztek, Velős csont, Krúdy húsleves, Vadas marha, konfitált kacsacomb, PALEO választék.
ÉTLAPUNK KÜLÖN MEGTALÁLHATÓ, itt, az "itt jártam" oldalon!
NAPI AJÁNLATAINK a szezonális és gourmet fogásokról szólnak.
KERESSE ÁLLANDÓ VACSORAKEDVEZMÉNYÜNKET, AJÁNLATAINKAT,AKCIÓINKAT külön feltüntetve, itt, az "itt jártam" oldalon!
Teszteltek minket Panaszkönyv című műsorban, a Nagy étteremteszt egyik adásában. A videót honlapunkon megtalálod, a teszt 9:17-től indul.
Üzleti és családi vacsorákhoz ajánlott, télen a régi képek és holmik között, a duruzsoló kemence mellett, nyáron a kertben a 100 éves gesztenyefák hűvösében vagy bent a klimatizált étteremben.
- ÉLŐ ZENE AZ ÁRNYASBAN: Cs-P esténként ÁRNYAS JAZZ - PIANO BÁR, Cs: Lakatos Gyula, P: Fekete István és családja muzsikál.
- BORPÉNTEKEK AZ ÁRNYASBAN! Rendhagyó, dupla kóstolós borvacsorák - 2016. borpéntekek minden hónap utolsó péntekjén 10 bor, 5 fogás 9900 forintért! KERESSE EZT AZ AJÁNLATUNKAT IS
- HÉTKÖZNAP DÉLI MENÜ 3 fogás, benne savanyú és házi szörp 1390 forint

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest képei

Árnyas Étterem & Kertvendéglő recept ajánlója
Bundában sült serpenyős szűzérmék pármai módra - Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest
Hagyományos fogás reform kiadásban: íme egy remek példa, hogy a rántott szelet változatosan, zöldségekkel gazdagon is elkészíthető!

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Regen jartam itt egy egyetemi tarsasaggal , kb 30 eve. A kornyeken laktam, kb 4 utcanyira, akkoriban inkabb "falusias" hangulata volt az Arnyasnak, egyebkent imadtam mindig is Budat, foleg ezt a regiot! Az ido altalaban mindent megszepit, de most, ennyi ido utan sem csalodtam! Ugy adodott, h vacsorazni indultunk, es itt kotottunk ki.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
barátságos, kellemes hely, kítünő magyaros ízek nagy a a választék, vegetáriánus ételek között is. kedvesek a dolgozók, udvarias kiszolgálás. Rendezvényre esküvőre is alkalmas a hely,mindenkinek ajánlom. nem fog csalódni.Kellemes környezet, családias a hangulat.sok a választék.Tiszta, és hangulatos.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
Május elsején jártam itt a párommal. Nagyon kedves, egyszerű hely, épp ilyet szerettünk volna. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás nagyon kedves, és az árak is teljesen rendben voltak. Ajánlom mindenkinek, aki nem divatos-puccos helyet keres, hanem kockásterítős, otthonos hangulatú helyet, ahol finom ételeket és kedves kiszolgálást kap.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos ételek, a régi ismert magyaros ízek újra gondolva, a modern táplálkozás igazán finom változatai, valamint laktóz érzékeny barátunk is kedvére válogathatott a közös ebéd alkalmából. A Tulajdonos úgy köszönti MINDEN vendégét, mintha barátait látná viszont. Egyszerüen tökéletes ez a hely! A borvacsoráikat pedig vétek elmulasztani!

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Esküvőnket, egy egyébként is csodálatos napot sikerült igazán felejthetetlenné tennie az Árnyas Étterem és Kertvendéglő csapatának, akik kiváló ételekkel, italokkal, remek kiszolgálással és igazán baráti, családias hangulattal fogadtak bennünket és vendégeinket egy egész estén át. Profi kiszolgálás, remek ízek, családias hangulat és mindig egy mosoly.

2015. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Árnyas Vendéglőben több alkalommal volt szerencsém vacsorázni,Magánklinika dolgozóival,proff. meghívására. Udvarias kiszolgálással talákoztam,különleges ételekkel,figyelmességgel,kitünő italokkal,kedves,családias emberekkel,élő zenével. Ami még különleges volt számomra télen a kemence melege,és abban sült ételek,a nagy hidegben pedig tüzes házi pálinkának nincs párja.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 20.
Nagyon kellemes, ősfás környezet, csendes, nyugodt környék. A parkolás egyszerű. Kellemes környezet a teraszon, tiszta, rendes. Külön gyermeksarok. A belső környezet elegáns, a teríték szép. Családias légkör, finom és hangulatos zene (kívül is, belül is. ) Normális közönség. Az ételek választéka kitűnő, pont annyi, amennyi kell.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Volt ma üres időm és elmentem megnézni és enni egy jót. Hangulatos egy hely, bár a zene a jellege miatt engem egy kicsit zavart. A pincér az maximálisan kedves volt, én mással ott nem igazán találkoztam. Végül is jót ettem a főétel nagyon finom volt, nekem kevés volt a köret, de ez nem lényeg az úgy is csak hizlal, a desszert az számomra kívánni valót hagy maga után!

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos kialakítás, udvarias személyzet, ízletes étkek.
A tulajdonos maximális odafigyeléssel, személyesen ügyel arra, hogy a vendégek jól érezzék magukat, és jó véleménnyel távozzanak a helyről. Minden vendégcsoporttal személyesen beszélget, olykor pedig saját zenekarával lép fel az étteremben. :D
Ez ritka manapság, hatalmas pirospont érte!

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már törzsvendégként térünk vissza ebbe a budai étterembe. Vannak kedvenc ételeink , pl. az egyedülállóan különlegesen finomra főzött Krúdy-féle húslevesük. Emiatt képesek vagyunk Szegedről felutazni egy ebéd erejéig Budapestre. Egyedülálló módon házias ,autentikus ételek mellett megtalálhatóak a modern íz és formavilágot megjelenítő különlegességek is.

Árnyas Étterem & Kertvendéglő étlapja
Árnyas Étterem & Kertvendéglő - asztalfoglalás

1125 Budapest, Diós Árok út 16.
06 1 212 56 81
Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest a térképen

Szállodák Budapest környékén
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Árnyas Étterem & Kertvendéglő BudapestX