Szárnyaló: Gyönyörű helyen,egy fantasztikus étterem. - Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest értékelése

Gyönyörű helyen,egy fantasztikus étterem.

2015. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Árnyas Vendéglőben több alkalommal volt szerencsém vacsorázni,Magánklinika dolgozóival,proff.meghívására.
Udvarias kiszolgálással talákoztam,különleges ételekkel,figyelmességgel,kitünő italokkal,kedves,családias emberekkel,élő zenével.
Ami még különleges volt számomra télen a kemence melege,és abban sült ételek,a nagy hidegben pedig tüzes házi pálinkának nincs párja.
Csodálatos érzés volt,hogy itt mindenki a vendégekért volt.
Nyáron a kerthelységben vacsoráztunk,jó hangulatot kaptunk,ízletes díszitett ínycsiklandozó ételekkel pedig elkápráztattak minket,minden étel más:különleges ,ötletes díszítéssel,süétek ropogós,sütik pedig mennyei élvezetet nyújtott a 40 fő számára.
Megfizethető árak.Mindenkinek ajánlom.
Szeretettel,és szép emlékekkel emlékszem vissza,jövő héten is készülünk ismételten vacszni.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni Szárnyaló felhasználót?    Igen

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest
1125 Budapest
Diós Árok út 16.

2019. június 21.
Korabban jártam ott, de nem felejthetem azt a lecsót és a hangulatot a gesztenyefák alatt. Előtte a marhahúsleves is isteni volt.

2018. február 10.
Voltam jó pár évvel ezelőtt és kiváncsi voltam, hogy télen is tartja-e a szintet. Hát tartja. Eszméletlen élmény volt, ez az étterem tenyleg a a városban. Egy szombat este tértünk be vacsorázni, egy elég zimankós, havas estén. Már ahogy beléptünk, megfogott a hely varázsa. Ennek a helynek...