beduin: Kivalo es csaladias - Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest értékelése

Kivalo es csaladias

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Regen jartam itt egy egyetemi tarsasaggal , kb 30 eve. A kornyeken laktam, kb 4 utcanyira, akkoriban inkabb "falusias" hangulata volt az Arnyasnak, egyebkent imadtam mindig is Budat, foleg ezt a regiot! Az ido altalaban mindent megszepit, de most, ennyi ido utan sem csalodtam!
Ugy adodott, h vacsorazni indultunk, es itt kotottunk ki. Ugyan az a csaladias, videkies, regi "budai hangulat" fogadott, kedves, szolgalatkesz szemelyzettel. Hetkoznap leven, csak nehany vendeg volt( a hely kiesik a fosodorbol)ennek mi kifejezetten orultunk, mert az egymas taposasa nem a mi mufajunk.
Udvarias, jopofa pincer szolgalt ki, mindenrol tudott tajekoztatast adni. Gyorsan elkeszult az etel, friss, szepen talalt, finom falatok , kivalo feher szaraz bor. Isteni elmeny!Meg sincs elrugaszkodva a valosagtol!
A valasztek pont elegendo ,vannak hazias es reform etelek egyarant, illetve gondolnak a dietazokra es az erzekenyekre is!Mi dietasat, atlagosat, menteset egyarant rendeltunk , mindegyik joval atlagon feluli, harmonikus izvilaggal es kulalakkal rendelkezett!
A kerthelyseg hangulatos, a belso terek otthonosak! Egyedul csak egy apro hibat fedeztunk fel, h a mosdoban a folyekony szappan kifogyott , mi szoltunk miatta.
Egyebkent minden kivalo, csak ajanlani tudom

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni beduin felhasználót?    Igen

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest
1125 Budapest
Diós Árok út 16.

2018. február 10.
Voltam jó pár évvel ezelőtt és kiváncsi voltam, hogy télen is tartja-e a szintet. Hát tartja. Eszméletlen élmény volt, ez az étterem tenyleg a a városban. Egy szombat este tértünk be vacsorázni, egy elég zimankós, havas estén. Már ahogy beléptünk, megfogott a hely varázsa. Ennek a helynek...

2018. január 18.
Az étterem nagyon szép helyen van, aXII.kerületben, a fogas mellett.Könnyű megközelíteni és megtalálni.Általában tele van az étterem- a kiszolgálás, a barátságos árak és a kényelem miatt!Ezért érdemes asztalt foglaltatni jó előre.Családoknak is kitűnő hely!!! Én már több alkalommal is jártam itt-...

2017. május 3.
barátságos, kellemes hely, kítünő magyaros ízek nagy a a választék, vegetáriánus ételek között is. kedvesek a dolgozók, udvarias kiszolgálás. Rendezvényre esküvőre is alkalmas a hely,mindenkinek ajánlom. nem fog csalódni.Kellemes környezet, családias a hangulat.sok a választék.Tiszta, és hangulatos.