Telkes Róbert: Árnyas a TOP-on - Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest értékelése

Árnyas a TOP-on

Mobilról küldte. | 2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 10.
Voltam jó pár évvel ezelőtt és kiváncsi voltam, hogy télen is tartja-e a szintet.
Hát tartja. Eszméletlen élmény volt, ez az étterem tenyleg a a városban.
Egy szombat este tértünk be vacsorázni, egy elég zimankós, havas estén.
Már ahogy beléptünk, megfogott a hely varázsa. Ennek a helynek lelke van. Ropogott a tűz egy kemencében a falakon képek es tárgyak, mintha egy másik világba léptünk volna. Zseniális Húsleves, borjursguleves es gulyásleves után valami különleges volt a csirkemell mogyorokeregben (utána mégegyszer megnéztem) csípős rizsleoennyel.
A vadas marha, borjúpörkölt mint a nagykönyvben es a végén desszertnek a csoki szufle is mennyei volt. Ami azonban meg különlegesebbw teszi a helyet, az a borvalaszteka. Normális kisvendéglőben 4-5 fele bír van es kész. Itt közel hatvan bor közül választhatunk, főleg magyar, de olasz borok is. A szerviz udvarias, kedves Nsgyon profi volt. Mindehhez élő gitarzene volt, ami nagyon ritka manapság.
Jövünk vissza No. 1. tenyleg

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest
1125 Budapest
Diós Árok út 16.

2018. január 18.
Az étterem nagyon szép helyen van, aXII.kerületben, a fogas mellett.Könnyű megközelíteni és megtalálni.Általában tele van az étterem- a kiszolgálás, a barátságos árak és a kényelem miatt!Ezért érdemes asztalt foglaltatni jó előre.Családoknak is kitűnő hely!!! Én már több alkalommal is jártam itt-...

2017. szeptember 11.
Regen jartam itt egy egyetemi tarsasaggal , kb 30 eve. A kornyeken laktam, kb 4 utcanyira, akkoriban inkabb "falusias" hangulata volt az Arnyasnak, egyebkent imadtam mindig is Budat, foleg ezt a regiot! Az ido altalaban mindent megszepit, de most, ennyi ido utan sem csalodtam! Ugy adodott, h...

2017. május 3.
barátságos, kellemes hely, kítünő magyaros ízek nagy a a választék, vegetáriánus ételek között is. kedvesek a dolgozók, udvarias kiszolgálás. Rendezvényre esküvőre is alkalmas a hely,mindenkinek ajánlom. nem fog csalódni.Kellemes környezet, családias a hangulat.sok a választék.Tiszta, és hangulatos.