Árnyas Étterem & Kertvendéglő étlapja
Árnyas Étterem & Kertvendéglő - asztalfoglalás
1125 Budapest, Diós Árok út 16.
06 1 212 56 81
Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest a térképen

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest értékelése:

59 értékelés alapján:
Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
étterem, bár, vendéglő
magyar, nemzetközi, olasz, thai, mediterrán, magyar, paleo, gourmet és kímélő konyha, smoker pecsenyék
diabetikus sütemények ...
Élőzene:
blues, jazz, könnyűzene, magyar slágerek, musical, operett, pop, Örökzöldek
Gépzene:
blues, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues
magyar, angol, német
Visa, EC/MC, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Dreher Classic, Paulaner

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest - vélemények, kritkikák

Árnyas Étterem & Kertvendéglő recept ajánlója
Bundában sült serpenyős szűzérmék pármai módra - Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest
Hagyományos fogás reform kiadásban: íme egy remek példa, hogy a rántott szelet változatosan, zöldségekkel gazdagon is elkészíthető!

Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest vélemények

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sokat hallott Árnyas még nem került porondra, ezért nagy kíváncsiság előzte meg a látogatásunkat. Próbáltunk már korábban menni, de átalakítás miatt zárva volt egy ideig. Már a belépő is magával ragadó! Hatalmas 100 éves gesztenyefák alatt surrantunk be kockás abroszos teraszra, ahol halk élő jazz muzsika volt. Egyszerűen hihetetlen, hogy Budapesten van ilyen hely.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Korábban 2013-ban jártam az Árnyasban, és tavaly ősszel visszatértem úgy szeptember vége felé, egy szép őszi napon. Most éppen megint arra jártam, de sajnos bezárt ajtókat találtam, azzal a szöveggel, hogy felújítanak, és hamarosan nyitnak. Remélem minél hamarabb lesz ez a hamarosan, mert a múlt őszi látogatásom még jobb tapasztalatokkal járt, mint korábban.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Utcáról alig észrevehető, keresni kell, de a sok dícsérő vélemény felkelti az érdeklődésemet. Családi, névnapi ebéd enyhén barátságtalan időjárásban. Nyár ide, augusztus oda be kell ülnünk a picit szoros terembe. Régi képei, retro dekorációja hangulatos. Étlapja átlapozva is eredeti , belemélyedve izgalmas.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy születésnapi vacsorához kerestünk jó helyet és internetes keresés után az Árnyas étterem mellett döntöttünk. Nem bántuk meg. Nagyon kedves és udvarias kiszolgálás mellett igazán finom ételeket ettünk.
Érdemes volna viszont kicsit költeni fejlesztésekre, felújításra, hogy hosszú távon is versenyképes étterem maradjon.

voti TOP szállásértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nagyon szép helyen van!Bő a választékuk,kellemes a hangulata és udvarias a kiszolgálás is.Baráti társaságok, cégek is szervezhetnek ide rendezvényeket. A személyzet mindenben segít,mindig ajánlanak borokat vagy söröket az ételekhez!Az ára elfogadható, borravalót adni pedig szinte "kötelező"!

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos az ősfás kerthelyiség, nyári melegben kifejezetten jó lehet ez az árnyas terasz :-)
Az ételek kiválóak, az adagok bőségesek. A kimért boruk is nagyon korrekt, én rosét kóstoltam. A kiszolgálás külön említést érdemel. Figyelmes, gyors, szakszerű. Nem mondom, hogy olcsó, mert nem az, de minden forintot megér. Ajánlom jó szívvel mindenkinek!

2014. májusban járt itt
Értékelt: 2014. május 23. - 5 látogató hasznosnak vélte
Az Árnyas Vendéglőről nagyon sok jót hallottam már, ezért kíváncsi voltam, hogy megfelel-e a hírének. Nemcsak hogy megfelel, de minden várakozásomat felülmúlta. Gyönyörű napsütést fogtunk ki, ezért a kertben ültünk le ebédelni. Az étterem nagyon hangulatos, klasszikus kék kockás abroszokkal, gesztenyefákkal, igazán békebeli hangulatot áraszt.

2013. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2014. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Születésnapra mentünk mivel nagyon jó véleményeket olvastam a helyről . Az atmoszféra valóban nagyon jó volt " a vén budai nyárfák csendesen suttogtak ", de ezzel be is fejeződtek a pozitívumok . Az én grill sajtom valószínűleg még előző napról maradt , hideg volt és ehetetlen , persze szóvá tettem, mire hoztak egy másikat ami legalább meleg volt .
Válasz az értékelésre - 2014. május 20.
Kedves Vendégünk!
Története több sebből vérzik és most nemcsak arra célzok, hogy nálunk nem nyárfák, hanem gesztenyefák vannak :)
Érdekesnek találom, hogy egyetlen étteremértékelésével tavaly szeptember óta hét(! ) hónappal később jelentkezett.
Grill sajtokat soha nem készítünk, legfeljebb grill gomolyát, és nevéből adódóan, frissen, a grillen készítjük.
Giber János, tulajdonos

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 15.
Kiváló étterem, CSAK ajánlani tudom! Páromat leptem meg születésnapja alkalmából és mondhatom nagyon jól sikerült. Mind a hely/elhelyezkedés, mind az étel, mind a felszolgálás/ étel-ital ajánlás szempontjából csillagos ötöst érdemel. A pincérek szimpatikus stílusát külön kiemelném. Aki jó kedvvel dolgozik, annak a produktuma is olyan.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Párommal, március 30-án vasárnap ebédidőben érkeztünk. Telt ház, remek hangulat fogadott bennünket. Jómagam pármai szűz érmét rendeltem,párom pedig a felszolgáló ajánlására paleo ételt fogyasztott. Az ételek minősége minden igényt kielégítő,nagyon ízletes, a felszolgálás gyors és udvarias volt.

Árnyas Étterem & Kertvendéglő étlapja
Árnyas Étterem & Kertvendéglő - asztalfoglalás

1125 Budapest, Diós Árok út 16.
06 1 212 56 81
Árnyas Étterem & Kertvendéglő Budapest a térképen

Szállodák Budapesten és környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Árnyas Étterem & Kertvendéglő BudapestX
Asztalfoglalás