Aum Étterem Budapest

2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Aum Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2019. október 18.egyedül járt itt
Nem mindennapi étterem a Flórián téren. A keleti hangulatot már kívülről jelzik a fedett terasz üvegablakait díszítő bambuszok, betérve ezt a vonalat erősítik a Buddha szobrocskák, a bambusz a falfestésben is megjelenik, az asztalokon bambuszból font terítő. A 3 fogásos ebédmenü 3980 Ft. 3 előétel, 2 leves, 4 főétel, 2 desszert közül lehet válogatni.
Aum Étterem Budapest - Külső képAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - Étlap/itallapAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - MosdóAum Étterem Budapest - MosdóAum Étterem Budapest - MosdóAum Étterem Budapest - Külső képAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - MosdóAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - Étlap/itallapAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - Külső képAum Étterem Budapest - MosdóAum Étterem Budapest - MosdóAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
2019. szeptember 15.családjával járt itt
Születésnapi ebéden jártunk itt 10 fős családi társaságban. Ez az étterem nem a gyors étkezésről szól, Ha ide tartasz, szánj rá néhány órát. Mi 1/2 1-tól 1/2 5-ig voltunk itt, amíg végigettük a 6 fogásos menüt, ami a vendéglő jóvoltjából lényegében 8 fogás volt, mert 2 extra falatkával kedveskedtek.
Kiváló 2019. július 9.egyedül járt itt
Az Aum étteremről egy mértékadó gasztronómiai oldalon olvastam, egyből felkeltette a figyelmem. Sajnos rossz idősávban érkeztem, délután, két ételből lehetett választani, az egyik a kacsaleves volt, a másik a kacsás pirított tészta, ami „pad ki mau” névre hallgatott.
Aum Étterem Budapest - Külső képAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - BelsőAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/italAum Étterem Budapest - Étel/ital