Aura Gastrocafe Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Aura Gastrocafe Budapest vélemények

2020. szeptember 27.egyedül járt itt
A Jászai Mari téren nyitott ezoterikus bisztrót a nyitást követően nem sokkal kerestem fel, pár nappal a koronavírus járvány berobbanása előtt. Késő délután, 17 óra magasságában már eléggé le volt pusztítva a pult szendvics készlete, viszont süteményből többféle is akadt még.
Aura Gastrocafe Budapest - Külső képAura Gastrocafe Budapest - BelsőAura Gastrocafe Budapest - MosdóAura Gastrocafe Budapest - MosdóAura Gastrocafe Budapest - BelsőAura Gastrocafe Budapest - BelsőAura Gastrocafe Budapest - Étel/italAura Gastrocafe Budapest - Étel/italAura Gastrocafe Budapest - Étel/italAura Gastrocafe Budapest - BelsőAura Gastrocafe Budapest - BelsőAura Gastrocafe Budapest - BelsőAura Gastrocafe Budapest - Étel/italAura Gastrocafe Budapest - Étel/italAura Gastrocafe Budapest - Étel/italAura Gastrocafe Budapest - Külső képAura Gastrocafe Budapest - Belső