Az Öszvér Budapest

Az öszvér lényege 10 szóban összfoglalható:
-Kocsma csak igényeseknek
-Pálinkamúzeum és sörpince
-Cseh sörök Cseh árakon
Pálinkáik a legkülönbözőbb ízekben kaphatóak, kóstoltatok már például narancságyon érleltet vagy gesztenyéből készültet? Itt lehetőségetek nyílik erre!

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Az Öszvér Budapest vélemények

2021. augusztus 8.barátokkal járt itt
Jóféle cseh söröző egy hűvös pincehelyiségben a 6. kerület egyik csendes kis utcájában. Nehéz fabútorok, lócák és asztalok, a falon régi fekete-fehér fotók, téglával rakott falak, egyszerű, de tiszta, kellemes berendezés.
Az Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - Külső képAz Öszvér Budapest - Külső képAz Öszvér Budapest - Külső képAz Öszvér Budapest - Külső képAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - EgyébAz Öszvér Budapest - BelsőAz Öszvér Budapest - Külső képAz Öszvér Budapest - Külső képAz Öszvér Budapest - Belső
Kiváló 2019. május 2.barátokkal járt itt
Hangulatos söröző, sok finom cseh sörrel. Az árak is rendben vannak. Kapható a sör mellé hermelin és zsíros kenyér is. Mivel elég népszerű hely, ezért célszerű asztalt foglalni. Nekem egyedül az nem tetszett, hogy a sörválaszték nincs kiírva az asztaloknál. Tekintve, hogy a kiszolgáló az asztalnál veszi fel a rendelést ez elég furcsa. Egyébként mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2018. augusztus 9. járt itt
Kellemes, hangulatos söröző, nagy italválasztékkel, kifejezetten jó árakon. A klíma nagyon sokat számított, ezután még többször fogjuk felkeresni. Csak a hely kevés, ajánlatos előre foglalni. Társaságoknak sörzsiráf, bőségtál (előre rendelve), betévedő sörivóknak zsíroskenyér, pogácsa. Remek hely!
Kiváló 2018. április 22.barátokkal járt itt
Ez a hely szlogenje, és megfelel a valóságnak. . . Napjainkban ez ritkaság. Egy újabb kellemes helyet fedeztünk fel, igazán érdemes betérni ide. Hát még ha főtt étel is lenne. Persze a lényeg a sör, abból bőséges a választék. A sok jófajta csapolt cseh sör mellett üvegesek is vannak,magyarok is. Figyelemreméltóan dús a pálinkaválasztékuk.
2018. március 17., kollégákkal járt itt
Hangulatos, századelős cseh világot felidéző kis ivó ez. Zene szól a háttérben, de nem zavaróan.

Kapható nagyon sokféle pálinka, jópárféle sör (ezek nyilván cseh sörök) és kevés fajta bor. Az ételek választéka viszont csak a zsíroskenyér és a hermelin.

A környéken ezek a hely árai igen barátinak számítanak.

Mindenképpen megéri beülni ide egy sörre.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Az Öszvér nevű remek hangulatú helyre másfél év után ismét betértem. Az igazság az, hogy vele szemben működik a Wunder sörművek, az egyik kedvenc sörözőm, ami számomra sokkal izgalmasabb, hiszen ott a magyar kézműves sörökön van a hangsúly, azon belül pedig a Lados sörfőzdének a saját söreit tartják szép számban, hiszen ez voltaképp egy Lados mintaboltszerűség.
Az Öszvér Budapest - BelsőAz Öszvér Budapest - BelsőAz Öszvér Budapest - BelsőAz Öszvér Budapest - Étlap/itallapAz Öszvér Budapest - Étlap/itallapAz Öszvér Budapest - Étlap/itallapAz Öszvér Budapest - Étlap/itallapAz Öszvér Budapest - BelsőAz Öszvér Budapest - BelsőAz Öszvér Budapest - BelsőAz Öszvér Budapest - BelsőAz Öszvér Budapest - Étlap/itallapAz Öszvér Budapest - BelsőAz Öszvér Budapest - Belső
2015. február 26.barátokkal járt itt
Örömteli a cseh sörözők fővárosi szaporodása. Az Öszvér névre hallgató igencsak hangulatos egység nem messze fekszik a Jókai utcától, melyben kis túlzással több a kocsma, mint a ház. Akad köztük néhány egész jó, például a Maci (más kérdés, hogy este a hangos zene a magamfajták számára lehetetlenné teszi a remek sörök élvezetét) és a Felni, amit szerettünk, de másodszor a kiszolgálás nagyot vétett s így már nem mentünk többet vissza.