DEndre: Továbbra is jó hely - Bajor Söröző Budapest

Bajor Söröző Budapest értékelése

Továbbra is jó hely

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Bajor burger and beer nevű helyre tavaly júliusban néztem be ismét, mert volt egy kis időm a következő találkozóig.
Alapos átalakításon esett át az egység, aminek én nem igazán örültem, jobban szerettem a korábbi dizájnt.
Sajtfalatokat kértem habanero chilivel, de fekete sajtfalatokat hozott a kis hölgy, mondta, hogy a másik kifogyott. Kérdezte, elfogadom-e? Elsőre nemet mondtam, mert az enyhén csípős variáns teljesen érdektelen lett volna számomra, de akkor vettem észre, hogy van Gabko Chilijük, abból kértem a sajt mellé egy adagot. A kedves pincér hölgy értékelte a rugalmasságomat, cserébe nem számolta fel a szószt.
Ittam egy IPA sört is a táborfalvi HBH sörfőzdétől.
A sajtfalatok mirelit cuccból származtak, nem is számítottam egyébre.
Tisztes négy pont volt az élmény.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

1111 Budapest
Karinthy Frigyes út 12.

2019. június 2.
Szépen felújított hely, van kiülős terasz is a Karinthy Frigyes útra nyílik, eléggé zajos napközben, de este fele már nyugi van és nyáron nagyon szuper ott ücsörögni. Jó hamburgereket adnak és a kiszolgálás is rendben van. Az árak sajnos eléggé elszálltak, régebben olcsóbb volt, jobban is...