Bamba Marha Burger - Haris köz Budapest

Napi ár reggelivel
Tisza Hotel Szeged

Bamba Marha Burger - Haris köz Budapest vélemények

Kiváló 2019. április 18.a párjával járt itt
Nemrég olvastam, hogy a Bamba Marha Burger hamburgere bekerült Európa 10 legjobb burgere közé, így eggyel több indokom volt a kipróbálására, a Haris közi egység előtt már amúgy is többször elsétáltunk. Big Kahuna Burgert ettem, feleségem a kecskesajtos Mege Vega Burgert. A burgerek - áruk 2.
Kiváló 2018. november 24.gyerekekkel járt itt
A negyediknek nyitott Bamba Marhát sem lehetett kihagyni, midőn a minap a fővárosban portyáztunk. A Brewdogban direkt visszafogtuk az ételfogyasztást - nem volt nagyon nehéz dolog, az árak hozzásegítettek ahhoz, hogy tegyük félre az éhségünk legjavát – mert eleve beterveztük a Bambát.
2018. június 14.egyedül járt itt
A Bamba Marha hamburgerei meggyőzőek voltak számomra eddig is a korábbi helyszíneiken, eddig 3 volt belőlük: Oktogon, az első nyitás, majd az Október 23. utca és a Deák tér. Szóval egyértelműen a belvárosra fókuszálnak, V. és VI. kerület. A 4. legújabb egységük kb. 1 hónapja nyitott meg a Haris közben.
Bamba Marha Burger - Haris köz Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - MosdóBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - Külső képBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger - Haris köz Budapest - Külső kép