Bao Box Budapest

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Bao Box Budapest vélemények

2055
2019. október 3.egyedül járt itt
Kínai Street Food, A lány (nem kínai), aki kiszolgált, kedves volt, segítőkész, szívesen beszélgetett is közben, egészen pontosan inkább tájékoztatott, amikor érdeklődtem. Marhahúsos golyócskával kezdtem, hagyományos evőeszközzel. Rendkívül szimpatikus, hogy a nyelükkel kifelé állnak az evőeszközök a tartóban!
Bao Box Budapest - Külső képBao Box Budapest - BelsőBao Box Budapest - EgyébBao Box Budapest - Étel/italBao Box Budapest - Étel/italBao Box Budapest - Étel/italBao Box Budapest - Étel/italBao Box Budapest - Étel/italBao Box Budapest - BelsőBao Box Budapest - BelsőBao Box Budapest - Külső kép
Gyenge 2017. július 12.egyedül járt itt
Kedvezményes kuponnal próbáltam ki az új étkezdét. 3 szabadon választott Bao, 1 tetszés szerinti szósz és tea volt az ajánlat. Teriyaki csirkéset, currys csirkéset és rákos batyut kértem, mogyorószósszal. A helyiség teljesen alkalmatlan az ételek helyben fogyasztására.
Átlagos 2016. december 4.egyedül járt itt
A Bao Box a közelmúltban 2 helyen is nyitott ázsiai street food gyorséttermet, egyet a Kolosy téren, a másikat szintén Budán, a Móricz Zsigmond körtéren. A dizájn fiatalos, modern, egyszerű. Az ételválaszték nincs túlbonyolítva, a kirakatban és bent is részletesen elmagyarázzák, hogy milyen ételeket kínálnak, szöveges és rajzos magyarázatokkal is.
Bao Box Budapest - Külső képBao Box Budapest - Külső képBao Box Budapest - Étlap/itallapBao Box Budapest - Étlap/itallapBao Box Budapest - BelsőBao Box Budapest - BelsőBao Box Budapest - Étel/ital
Átlagos 2016. november 27.egyedül járt itt
A Bao boxba a minap délben ültem be, egyedül voltam az egész helyen, úgy tűnik, a bao műfaj nem nyerő ezen a vidéken vagy a helynek nem elég jó a reklámja. (Érdekes, hogy az V. kerületi Baotifulba alig jutottunk ételhez, pedig azt még megtalálni is nehéz. )
Ettem egy shi take gombás sertéshúsos baot (279), valamint klasszikus batyut (279 ft 3 db), ha nem tévedek azt nevezik dim sumnak.
Bao Box Budapest - BelsőBao Box Budapest - BelsőBao Box Budapest - Étlap/itallapBao Box Budapest - EgyébBao Box Budapest - Étel/italBao Box Budapest - Külső kép