Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

3,3
vendéglő
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

Szörnyű 2019. február 7.a párjával járt itt
Mivel nagyon kedveljük a rántott húst és több Bécsi szelet vendéglőben voltunk már és nagyon jókat ettünk a kuponos oldalon [moderálva - a szerk. ] vásároltam egy Bécsi tál 50%-os kupont. A feltétele ital fogyasztás volt, de természetes ez nem jelentett gondot, mert máskor is fogyasztunk innivalót az étkezéshez.
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Étlap/itallapBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2019. január 11., kollégákkal járt itt
Gazdag levesek, jó minőségű, jól elkészített húsok, nagy adagok. A normál méretű bécsi szelettel el sem bírtam volna, kicsit kértem, de levessel együtt így is bőven jóllaktam. A bécsi szeletet amúgy is érdemes megkóstolni. A felszolgálók kedvesek, az ételek gyorsan elkészülnek.
2055
2018. december 4.egyedül járt itt
Évekig dolgoztam egy háztömbbel arrébb, így aztán hetente-kéthetente bebotlottam ide. Nem voltak rossz emlékeim. Valaha stucchúst is kínáltak ezen a helyen, nem minden nap volt, de ha igen, jó kis kaland volt egy strucc-steaket enni. Vagy hét éve volt tulajdonosváltás, sok dolog megváltozott, de a dizájn alapjában nem.
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Külső képBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Belső
2017. június 14.a párjával járt itt
Kuponos ajánlat útján jutottunk el erre a helyre. Többször is megfordultunk már itt. Nem az a vendéglő, ahol puccos ruhában ehetünk, puccos ételeket. Kicsi és nagyon egyszerű, de finomak az ételek. Tipikusan olyan hely, ahova munka közben ebédelni, vagy otthoni főzés helyett ugranék le vacsorázni. A mosdó kicsit lepukkadt.
Gyenge 2017. január 30.barátokkal járt itt
Tegnap mi is vendégei voltunk az étteremnek. A kiszlgálás rendben volt, de az ételek nem igazán jöttek be. A német krumpli saláta egy borzalom volt. A leves sós. A Bécsi szelet sem igazán izlett. Kicsit retro az étterem. Többször biztosan nem megyek és nem is ajánlom másnak. Az ár érték arányhoz túl drága. 15000. - ft fizettünk egy kétfogásos ebédre 4 főre. Volt benn e 4 korsó sör.
Szörnyű 2016. október 20.barátokkal járt itt
Tegnap este 5 főre foglaltam asztalt. A lenti helységben szerettünk volna leülni. A kiválasztott asztal melletti padon lévő párna nem volt a helyére igazítva,jócskán lelógott a padról ami nem volt látható, ezért majdnem a pad mellé ültem. Az asztalon lévő bordó színű kiegészítő terítő minden bizonnyal látott már jobb napokat is, de ez nem az a nap volt.
Gyenge 2016. március 15.barátokkal járt itt
Az étterem hangulata katasztrófa, a személyzet se tesz hozzá sokat. Az ételek ízvilága közepes, a választék szegényes, az árak viszont irracionálisan magasak cserébe. Kuponokkal igyekeznek csábítgatni a vendégeket, de ezek is csak egyszeri alkalomra jók, mert az ember hamar rájön, hogy az "apró betűs" részben leírt feltételek alapján jó, ha a végén 10% kedvezményt kapsz.
Átlagos 2016. február 29.barátokkal járt itt
Teljesen retró hangulat volt. Foglalás nélkül is le tudtunk ülni délben négyen, viszont majd egy órát vártunk 3 rántott húsra körettel, és egy salátára. Jól laktam, de nem mondanám, hogy jó az ár-érték arány. Mindenki számoljon azzal, hogy egy borjú bécsi szelet 1600 Ft, és nincs az árban köret. Így egy ebéd alsó hangon 2000 Ft.
Átlagos 2016. február 26.a párjával járt itt
Az étterembe lépve gyerekkori emlékek törtek rám. Pont így néztek ki azok a kisvendéglők, ahová az átlagos családok is bármikor betérhettek egy kis pacalra, rántott velőre. Ugyanaz a berendezés, lambéria, azok az abroszok. Most divat a retro, ezt a jelzőt rá lehet húzni mindenre, ami régies, de a Bécsiszeleten látszik, hogy nem direkt alakították ki ezt a stílust, csak egyszerűen "úgy maradt".
2016. február 4.családjával járt itt
A József körúti Bécsi szelet Vendéglőben mi mást is ehettünk volna, ha nem Bécsi szeletet ? Asztalt előre kell foglalni, ezzel mindenki számoljon. Az adagok nagyok voltak, bár a hús picit rágós és a terítő sem volt teljesen tiszta. Emberek vagyunk, hibázhatunk, bár ezt nem mindenki nézi jó szemmel.
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen
1085 BudapestJózsef körút 63.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető
magyar, nemzetközi