Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,3
étterem, vendéglő
Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest
Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút BudapestBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest bemutatkozása

1993-ban nyitott meg Budapesten az első Bécsiszelet Vendéglő.
Kezdettől fogva óriási siker a hazai vendégek körében a hatalmas méretű rántott szelet, amelyet egy különleges salátával kínálunk vendégeinknek.
A főváros számos pontján megtalálhatók vagyunk.
Legyen a vendégünk!

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest vélemények

Kiváló 2021. szeptember 16.barátokkal járt itt
Remek ételek, kedves kiszolgálás. A Bécsi borjú valami Isteni, a bécsi salátáról nem is beszélve! A Szatymazi palacsinta fantasztikus. Csak ajánlani tudom mindenkinek :)
2055
Átlagos 2020. március 3.egyedül járt itt
Ahogy belép az ember, valami különösen nyomasztós szag csapja meg az orrát. Nem konyhaszag, az más. . talán a dohszaghoz áll közel, de ez nem egy pince, mitől lenen itt az? De mindenesetre nem valami étvágygerjesztő. Egyedül voltam, egy elég kényelmetlen sarokba préseltem be magam, önként eltávolodva a belső élettől, a kirakatból figyeltem közben az esőben szomorkodó Margit körutat.
Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - MosdóBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - MosdóBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - EgyébBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. február 24.egyedül járt itt
Egy sima menü ebédre gondoltam betérek na az itt nincs ellenben pesti árak voltak nem az a jo kis hely ahol 1100bol kapsz 1 jokiscsezse levest es 1 kis főételt. 1 rantott camamberr ettem sultkrumplival afonya szosszal kolával és 2100at fizettem na ennyit nem ért a dolog.
Kiváló 2016. november 7., üzleti partnerrel járt itt
Nagyon fincsi volt minden:)
Nagy adagok voltak korrekt, gyors kiszolgálás. Minden rendben volt, jól éreztük magunkat és igazán jó áron
is volt. Személy szerint egy mátrai borzacskát ettem céklasalival:)
Korrekt házias kisvendéglő, ebben a kategóriában amit kell az tudja,
bátran merem ajánlani bárkinek.
Gyenge 2016. március 20., kollégákkal járt itt
Alacsony színvonalú, kifejezetten gyenge étterem, amely a Bécsiszelet vendéglők sorában - az általam eddig meglátogatottak közül - a leggyengébbnek bizonyult. Az étteremből még csukott ajtón keresztül is dől kifelé a használt - túlságosan sokat használt - olajszag, bent ez csak fokozódik.
Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - Étlap/itallapBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - Étlap/itallapBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - Külső képBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - Étlap/itallapBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - Étlap/itallapBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - Külső képBécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. november 30., kollégákkal járt itt
Gondoltuk, hogy ha a bécsiszelet a specialitásuk, akkor minimum ezt tudják jól elkészíteni! Hát nem. Küllemre még csak megfelelő lett volna, azonban elfelejtették előtte besózni a húst és benne hagyták az inakat, amit aztán nem lehetett elvágni, és amikor az ember bekap egy ilyet. . . . hát a gusztusa is elmegy az ételtől.
Szörnyű 2015. július 26.a párjával járt itt
Az áraikhoz képest az ételek minősége szörnyű! ! ! A fetasajttal töltött gombafejek SAVANYÚAK a CESAR salátának nevezett valaminek semmi köze a Cesar salátához a diszités a tányéron látszott,hogy nem frissen volt szeletelve,szégyen hogy ilyen ár érték mellett még van aki oda bemegy.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 22.a párjával járt itt
Az egyik legjobb étterem, ahol tényleg emberként bánnak velünk! Udvarias felszolgálás, elérhető ára, állandó akciók és kellemes légkör jellemzi ezt a helyet! De a többi Bécsi szelet étteremben is ugyanez található. Megőrizték a többéves szokásukat, nem változtak, hanem inkább fejlődtek! ! ! Mindenkinek tudom ajánlani, aki egy jót szeretne enni, olcsón. :)
2014. március 12.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, hangulatos kis étterem. Az ételek finomak,nagy a választék, a névvel ellentétben nem csak bécsi szeletet lehet rendelni, mindenféle étel megtalálható az étlapon. A pincérek udvariasak, a kiszolgálás gyors. Személyes kedvencem az óriás bécsi szelet, ami olyan óriási, hogy pizzásdobozban szállítják házhoz, valamint a krumplisaláta.
Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest a térképen
1027 BudapestMargit körút 6.
• légkondícionált helyiség • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü
H-V