Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest

Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest
Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) BudapestBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest
Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) BudapestBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest

Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest bemutatkozása

Várjuk kedves vendégeinket minden nap, 11:00-től este 22:30-ig.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Thermal Hotel Balance Lenti

Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest vélemények

2055
Átlagos 2019. november 26.egyedül járt itt
Ma valami baleset volt a 17-es villamos vonalán, leszállítottak bennünket valahol a Császár uszodánál, aztán fusson mindenki, ahogy tud. Én meg futás közben arra is gondoltam, hogy nem is ebédeltem még ma. Na, de lássuk, hol is fogok? Olyan nagyon vonzó, biztató betérő nem akadt útközben, eljutottam a Kolosy térre, ott már jobban figyeltem, benéztem ide is, oda is.
Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Külső képBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étlap/itallapBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étlap/itallapBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étlap/itallapBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Átlagos 2016. október 9.családjával járt itt
A családdal születésnapot ünnepeltünk az étteremben. Egy különteremben foglaltunk asztalt. A terem az étterem eldugott végében volt. Utólag ezt meg tudtam érteni, én sem mutogatnám… Az étterem maga szép, de arról a helyiségről, ahol a mi asztalunk volt, nem mondható el ugyanez.
Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest - Étel/ital
Gyenge 2016. február 28.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel éhesen estünk be, unott pincérnő szolgált ki a majdnem üres hangulattalan vendéglőbe. Lehangoló üres hűtők az asztalok között, nincs csapolt sör, pedig a megállítótáblán többféle is fel volt tüntetve csalogatóan. Az egész olyan volt mintha itt maradt volna a múlt századból persze 21.-ik századi árakon.
2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Farkas éhesen estünk be a helyre egy komolyabb túrázás után, és egy kétszemélyes tálat kértünk, amit kb. 10 percen belül ki is hoztak. Ár/érték/minőség arányban nagyon jó volt, igaz semmi kiemelkedő, de legalább alaposan jól laktunk.
Kiváló 2013. május 18.gyerekekkel járt itt
Családdal érkeztünk. Nagyon finom étkeket kaptunk tisztességes áron. Kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Tényleg nagy adagok kerültek a tányérra. A pincér kedvesen figyelmeztetett, hogy a gyerekek bizony nem bírnak majd az egész adaggal. Elfogadtuk a tájékoztatást, ez után kérésünkre ketté vették az adagot, és 2 külön tányéron szolgálták fel, ami valóban így is bőséges volt. A hely hangulatos. A III. kerületi éttermet szívesen ajánlom mindenkinek!