Belvárosi Disznótoros Budapest

2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Belvárosi Disznótoros Budapest vélemények

Kiváló 2022. június 8.barátokkal járt itt
Szívből ajánlom ezt a szuper kis helyet minden olyan Nőnek és Férfinek, aki szereti a pocakját de a pénztárcáját is.
Mindig teljesen friss minden, pillanatok alatt ott előttünk készítik el az ételeket az ízvilága pedig minden egyes fajta húsnak csodálatos. ( Bőven van választék)
A munkámból kifolyólag rengeteg éttermet járok kipróbálni, de nekem magasan a Disznótoros viszi a pálmát. Egyszerű-nagyszerű! Ja és ami a legfontosabb, itt még én is jól lakom!
Átlagos 2020. május 10.a párjával járt itt
Sokat jártunk ide vásárolni, értékelést is írtam már, az új értékelés indoka a járványhelyzet miatti változások és a személyzet kicserélődése. Utóbbi sajnos negatív hatással járt, barátságtalan, tudálékos új emberek váltották a régi kedves személyzetet. Bemenni a látványpultig sem lehet, a kinti tábla tartalmazza a választékot a foghegyről adott válasz szerint.
Belvárosi Disznótoros Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - Belső
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 5.egyedül járt itt
Ebben a nagy melegben csak egy kis adag sült krumplira vágytam. Nos, itt meg is kaptam, méghozzá igen kiváló minőségben, mindössze 250 Ft-ért.
Ha már bementem, azért szétnéztem. Jól tettem, mert egy igen csodás lecsóval tértem haza.
A kiszolgálás (fiatal lányok) kifejezetten udvarias, sőt, kedves.
Viszont meglepő, hogy nem lehet leülni.
Átlagos 2018. december 20.egyedül járt itt
Semmilyen kiírás nem segít abban, hogy hol kell rendelned a különböző típusú ételeket, így ha rossz helyre állsz, akkor percekig levegőnek néznek, majd amikor rákérdezel, hogy rendelhetsz el, akkor minősíthetetlenül stílusban kioktat a főnökn, hogy miért ide álltam, amikor ez a kiadó hely, viszont egy lépésre lehet rendelni a grill dolgokat.
Kiváló 2018. október 16.a párjával járt itt
Közel három éve fedeztük fel az éttermet, azóta szép lassan a kedvencünkké vált, és megérett egy újabb értékelésre különös tekintettel arra, hogy a hely jobbnak bizonyult az első benyomásnál. A választék bőséges , még variálható is, számtalan csirke, disznó és halféle kapható frissen sütve a csevapcsicsáról nem is beszélve.
2017. január 9.egyedül járt itt
A Belvárosi disznótoros egy jól kitalált hely. Még akkor is, ha személy szerint rühellem azt amikor állni kell evés közben. Egyáltalában nem szeretek állni, a magasított székeket sem kedvelem, pedig nem vagyok különösebben tériszonyos. 
Viszont az a rendszer, hogy elérhető áron van egy sor készétel, továbbá frissen megsütnek mindenféle pácolt húst, az igen jó.
Belvárosi Disznótoros Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - EgyébBelvárosi Disznótoros Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. március 15.gyerekekkel járt itt
A Petőfi Irodalmi Múzeumba igyekeztünk 2 kislányommal, amikor persze jött a szokásos óhaj-sóhaj, hogy éhesek. Azt mondták, a Belvárosi Disznótorosból nagyon finom illatok jönnek, úgyhogy be is tértünk. Bent szembesültem csak vele, hogy ez az állópultos-talponállós megoldás nem lesz éppen egyszerű 2 db 115-120 centis ötévessel.
Belvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros Budapest - Külső képBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - Külső képBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros Budapest - Külső képBelvárosi Disznótoros Budapest - Külső kép
2016. február 10.a párjával járt itt
Már többször elsétáltunk az étterem előtt, de csak a napokban próbáltuk ki. Nevével ellentétben hal és szárnyas ételek széles választéka is kapható, az előre lesütött vagy kirántott húsok mellett bepácolt húsok is kaphatók vaslapon kisütve, mint a Trófeákban, csak a választék kisebb.
Átlagos 2015. május 12.egyedül járt itt
A halüzlet és halas büfé valamint húsüzlet és a friss lacipecsenyés kombinációja kiváló ötlet. A Belvárosi disznótoros, mely előkelő 9 Gault Millau ponttal rendelkezik. (Ránézésre ez egyébként sem indokolt, ha már e jeles kalauz egyáltalán osztályoz egy ilyen büfét, akkor a 8 pont untig elég lenne neki – az ételek zöme előre el van készítve, e műfajban sokkal jobbat nyújtó Trófea T betűt kapott, ami 8 pont alatti osztályozást jelent).